RTU Sporta centrs

Izaicinājuma otrās nedēļas līderi notur pozīcijas

13. maijs, 2020
Foto - Pixabay

RTU studentu un darbinieku izaicinājuma otrā nedēļa noslēgusies bez lieliem pārsteigumiem. Līderpozīcijas saglabājuši pieci aktīvie sportisti, tikai darbinieku iešanas izaicinājumā ir jauns nedēļas uzvarētājs. Nedēļas rezultāti fiksēti 11. maijā plkst. 12.00.

No darbiniekiem savas pozīcijas stabili skriešanas izaicinājumā notur Indra Muižniece no EVIF Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta. Viņa šobrīd jau veikusi 156,5 km garu distanci.

Velo sacensībās pirmās vietas ieguvējs ar 531 km tāpat kā pirms nedēļas ir Artūrs Plūdons no MLĶF Silikātu materiālu institūta.

Bet iešanas izaicinājumā līderpozīcijā ar 301,6 noietiem kilometriem kopš izaicinājuma sākuma 27. aprīlī izvirzījusies Linda Auziņa no Projektu finanšu vadības nodaļas.

Visi trīs studenti turpinājuši aktīvos treniņus un rezultātā soļošanas izaicinājumā ar 279,6 km ierindojusies Evika Apine, skriešanā – Aleksis Vīns ar 184,7 km, bet velo sacīkstēs – Mārcis Kristaps Spalle ar 463,8 km.

13. maijs, 2020 plkst. 22:53