RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Garklāvs atkal rezultatīvs, «RTU/Robežsardze» iekļūst kausa izcīņas finālā

27. novembris, 2017
Foto - RTU/Robežsardze

Latvijas čempione volejbolā «RTU/Robežsardzes» komanda kā pirmā iekļuva Latvijas kausa izcīņas finālā. Otrajā pusfināla cīņā RTU komanda ar 3:0 apspēlēja Daugavpils Universitātes komandu – «DU».

Pirmajā pusfināla spēlē ceturtdien, 23. novembrī, Daugavpilī Raimonda Vildes vadītā komanda «RTU/Robežsardze» uzvarēja ar 3:0, tādejādi nonākot tuvāk iekļūšanai Latvijas kausa izcīņas finālā, kas norisināsies 16. decembrī Sporta namā «Daugava».

Sestdien, 25. novembrī, Rīgas un Daugavpils komandas tikās atkārtoti, un arī šoreiz triumfēja «RTU/Robežsardze». Pirmo setu rīdzinieki uzvarēja ar 25:20, otro ar 25:21, bet trešajā burtiski sagrāva savus pretiniekus ar rezultātu 25:12.

Uzvarētāju rindās ar 21 punktu atzīmējās Gatis Garklāvs, bet desmit un septiņus katrs guva attiecīgi Māris Lancmanis un Aleksandrs Avdejevs. Vērts pieminēt, ka šis trio bija rezultatīvākais arī pirmajā spēlē Daugavpilī. Tikmēr zaudētāju rindās šodien ražīgākais punktu guvējs bija Dmitrijs Lavrenovs, kura rēķinā astoņi punkti, bet par punktu mazāk guva Aleksandrs Samuilovs.

Latvijas kausa izcīņa šogad ir ļoti tuvu pagājušā gada fināla scenārijam – «RTU/Robežsardze» pret Jēkabpils «Lūšiem». Jēkabpils komanda trešdienas spēlē savā laukumā pārliecinoši ar 3:0 pārspēja «Biolars/Jelgava» volejbolistus. Šajā pusfināla pārī atbildes cīņa risināsies Zemgales olimpiskajā centrā trešdien, 29. novembrī.

Jānis Celmiņš, sportacentrs.com

27. novembris, 2017 plkst. 15:10