Gaidām RTU florbolistu spēli Virslīgā

20. oktobris, 2020
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Visi komandu un individuālie sportistu starti sacensībās amatieru līmenī Latvijā ir atcelti līdz 6. novembrim.

Līdz ar to pārtaukums šobrīd ir Ramirent Nacionālā Basketbola līgā vīriešiem, Rīgas atklātais čempionātā florbolā vīriešiem, Vīriešu 1. līgā florbolā, Entuziastu volejbola 1. līgā sievietēm, Olybet līgā sievietēm, Latvijas-Lietuvas Nacionālā līgā volejbolā vīriešiem, Latvijas komandu čempionātā galda tenisā, kā arī Latvijas Universiādē un Studentu čempionātu sacensībās.

Ierastajā režīmā treniņus un sacensības turpina «Credit24» Meistarlīgas volejbola komanda «RTU Robežsardze/Jūrmala», Latvijas virslīgas florbola komanda «RTU/Rockets», RTU karsējkomandas izlase un Latvijas izlases dalībnieki galda tenisā.

Ar nepacietību gaidām 24. oktobri, lai turētu īkšķus par «RTU/Rockets» florbolistiem, kuri tiksies ar «Irlava/Avant» komandu Virslīgas spēlē.

20. oktobris, 2020 plkst. 15:45