RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros aicina reģistrēties Nakts peldējumam

18. septembris, 2019
.
.
Foto - http://swimming.lv

Jau piekto gadu pēc kārtas notiks Latvijā vērienīgākais aktīvā dzīves veida pasākums peldbaseinā – Nakts peldējums, kas īpašā atmosfērā risināsies Eiropas Sporta nedēļā, 28. septembrī no pulksten 20.00 Rīgā (Ķīpsalas peldbaseinā), Liepājā, Ventspilī un pirmo reizi Valmierā.

Reģistrējies dalībai!

Nakts peldējumā aicināts piedalīties ikviens, kurš apguvis peldēšanas pamatprasmes, lai vienotā peldējumā pārliecinātos, cik interesanta, aizraujoša un patīkama var būt peldēšana – gan kā veselīga dzīves veida aktivitāte, gan kā izklaide bērniem un pieaugušajiem.

Kā informē Latvijas Peldēšanas federācijas prezidents Aivars Platonovs, Nakts peldējums būs pārsteigumiem pilns. «Arī šogad centīsimies pārsteigt Nakts peldējuma apmeklētājus ar jaunām aktivitātēm un vēl pozitīvāku atmosfēru. Rīgā risināsies aizraujošas skolēnu cīņas par medaļām, bet Liepājā, Ventspilī un Valmierā apmeklētāji varēs izbaudīt peldi dzirkstošas mūzikas un gaismas šovu pavadībā,» teic Latvijas Peldēšanas federācijas prezidents.

Pirmo reizi Nakts peldējums notiks Valmierā, kur līdz ar Eiropas Sporta nedēļa tiks svinēta Vidzemes peldbaseina gada jubileja. «Gribam vērst cilvēku uzmanību uz to, ka peldēšana ir viena no izdzīvošanas pamatprasmēm, kas būtu jāapgūst ikvienam,» uzsver Vidzemes Olimpiskā centra peldbaseina vadītāja Inga Amerika. «Atzīmējot jubileju, valmieriešus un pilsētas viesus iepriecināsim ar lielisku šovu, kurā piedalīsies neona žonglieri, mazajos peldbaseinos ar bērniem darbosies animators, kā arī ūdenī varēs skatīties kino.»

Uz Nakts peldējumu aicina #BeActive un Nakts peldējuma vēstnese, kaitbordiste Aija Ambrasa, kura ar peldēšanu nodarbojusies 10 gadus. «Es nekad neesmu bijusi talantīgākā peldētāja, taču, trenējoties iemācījos, ka ar neatlaidīgu darbu, disciplīnu un uzcītību rezultātus var nemitīgi uzlabot.  Peldēšana veidojusi arī manu izturības bāzi, kas man palīdz gan kaitbordā, gan arī ikdienas dzīvē,» atklāj vēstnese. «Esi aktīvs, nāc un pievienojies man un daudziem citiem Nakts peldējumā Ķīpsalas peldbaseinā īpašā atmosfērā!»

 Pērn Nakts peldējumā piedalījās vairāk nekā 900 dalībnieki, kopā veicot 89,9 km garu peldējumu.

Nakts peldējumi notiks:

  • Rīgā — RTU Ķīpsalas peldbaseinā (Ķīpsalas iela 5, Kurzemes rajons, Rīga);
  • Liepājā — Liepājas Olimpiskā centra peldbaseinā (Brīvības iela 39, Liepāja);
  • Valmierā — Vidzemes Olimpiskā centra peldbaseinā (Rīgas iela 91, Valmiera);
  • Ventspilī — Ventspils peldbaseinā (Lauku iela 5, Ventspils).
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

Latvijas Peldēšanas federācija

Publikācijas datums

18. septembris, 2019 plkst. 15:58

Līdzīgi raksti

Ziņas