RTU Sporta centrs

Divi RTU studenti piedalīsies Eiropas Universitāšu orientēšanās čempionātā

19. jūlijs, 2019
Foto - http://www.euoc2019.cz

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti piedalīsies pirmajā Eiropas Universitāšu orientēšanās čempionātā, kas no 24. līdz 27. jūlijam notiks Olomoucā, Čehijā.

RTU un Latvijas vārdu čempionātā pārstāvēs Alvis Reinsons (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte) un Anna Freimane (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte).

Trīs dienu laikā sportistiem būs jāstartē četrās distancēs gan pilsētvidē, gan meža apvidos. Trīs no startiem tiks veikti individuāli, savukārt pēdējā sacensību dienā dalībnieki sacentīsies stafetēs, kur katru komandu veidos divi universitātes pārstāvji. Katrs dalībnieks savu distanci veiks individuāli, finišā nododot stafeti savam komandas biedram.

A.Reinsons un A. Freimane jau iepriekš RTU ir pārstāvējuši starptautiskajās sacensībās – Pasaules Universitāšu orientēšanās čempionātā Somijā 2018. gadā – un ir apņēmības pilni parādīt iespējami labāko sniegumu arī šoreiz.

Kopumā čempionātā startēs 150 studenti no 19 valstīm un 51 universitātes.

Rezultātus varēs uzzināt sacensību interneta vietnē.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

19. jūlijs, 2019 plkst. 21:30