RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Četri RTU studenti iekļauti Latvijas Olimpiskajā vienībā, kas startēs Ziemas olimpiskajās spēlēs Pekinā

25. aprīlis, 2021
Foto - Viesturs Lācis (bobslejs.lv)

Četri Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti – ziemas sporta veidu pārstāvji – iekļauti Latvijas Olimpiskās vienības «Zelta», «Sudraba» un «Bronzas» sastāvā. Šādu lēmumu pieņēmusi Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce pēc Latvijas Olimpiskās komitejas ziemas sporta veidu komisijas ieteikuma.

«Zelta» sastāvā kopumā iekļauti 22 sportisti, un starp viņiem – RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 4. kursa students bobslejists Lauris Kaufmanis.

«Sudraba» sastāvā iekļauti 25 sportisti un arī RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 3. kursa studenti bobslejisti Dāvis Kaufmanis un Ralfs Bērziņš.

Savukārt «Bronzas» sastāvā iekļauts 21 sportists, tajā skaitā IEVF 1. kursa studente skeletoniste Dārta Estere Zunte.

Iecerēts, ka Ziemas olimpiskās spēles notiks 2022. gada februārī Pekinā, Ķīnā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

25. aprīlis, 2021 plkst. 12:18