Būvniecības inženierzinātņu fakultātes students triumfē Latvijas čempionātā badmintonā

8. februāris, 2022
.
.
.
Foto - Pixabay

Divas pirmās vietas Latvijas 2022. gada čempionātā badmintonā, kas 5. un 6. februārī norisinājās Ķekavas sporta namā, izcīnīja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) 4. kursa students Reinis Krauklis (zemāk attēlā).

Vispirms Reinis ieguva 1. vietu jauktajā dubultspēlē pārī ar rīdzinieci Diānu Stogniju, finālā trīs setos uzvarot jaukto pāri no Siguldas. Pēc tam vīriešu dubultspēļu finālā viņš kopā ar siguldieti Artūru Akmeni trīs setu cīņā izrādīja savu pārākumu pār Baložu sporta kluba pārstāvjiem.

Savukārt vīriešu vienspēlēs 49 Latvijas labāko vienspēļu spēlētāju konkurencē Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes 4. kursa students Kārlis Stafeckis izcīnīja 5. vietu, bet Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta asociētais profesors Uģis Briedis, kurš vienlaikus pilda arī trenera pienākumus, – 6. vietu.

Vīriešu dubultspēlē K. Stafeckis pārī ar Valteru Liepkalnu no Baložiem 29 pāru konkurencē izcīnīja 9. vietu.

Sieviešu dubultspēlēs Arhitektūras fakultātes maģistrantūras 1. kursa studente Terēze Balode pārī ar rīdzinieci Inesi Preinbergu (Rīga) 19 pāru konkurencē ieņēma 8. vietu, bet jauktajā dubultspēlē pārī ar Imantu Kelmeru no Baložiem 31 pāra konkurencē – 9. vietu.