RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Bobslejistiem brāļiem Kaufmaņiem galvassāpes sagādā lienētie bobi

16. novembris, 2021
Foto - Viesturs Lācis (bobslejs.lv)

Eiropas kausa posmā bobslejā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem bobslejistiem Dāvim un Laurim Kaufmaņiem starts izrādījās mazāk veiksmīgs, nekā cerēts.

11. novembrī Lillehammeres trasē sezonas pirmajā Eiropas kausa posmā bobslejā vīriešu divniekiem Dāvis (Inženierekonomikas un vadības fakultāte) ar pārinieku Edgaru Nemmi ierindojās 6. vietā. Savukārt otrajā posmā 12. novembrī Dāvis, kurš šoreiz startēja kopā ar brāli Lauri (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte), 23 komandu konkurencē palika devītie.

«Galvenais iemesls mūsu vietām tomēr ir cits – nebraucam ar saviem īstajiem bobiem, un arī slidas nav atbilstošas,» – tā Latvijas bobslejistu rezultātus skaidro Latvijas izlases treneris Eiropas kausos Jānis Skrastiņš. Latvijas komanda nebija saņēmusi savus ierastos bobus, tāpat arī slidas, kas aizkavējās Ķīnā.

Toties 13. novembrī Dāvis kopā ar stūmējiem Lillehammerē startēja Eiropas kausa izcīņas pirmajās sacensībās bobsleja četriniekiem. Diemžēl Kaufmaņa ekipāža piedzīvoja kritienus abos braucienos, tomēr rezultāts tika ieskaitīts, un kopumā ekipāžai – 10. vieta.

Arī šajā startā Latvijas bobsleja komanda joprojām nebija saņēmusi savas sacensību kamanas un inventāru, tāpēc Dāvim četrinieku sacensībās nācās startēt rezerves kamanās. Savukārt 14. novembra posmā Dāvja ekipāža pēc diviem kritieniem nestartēja.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

16. novembris, 2021 plkst. 7:23