RTU Sporta centrs

Bobslejisti turas līderpozīcijās

14. janvāris, 2020
Foto: Viesturs Lācis

12. janvārī Francijā, Laplaņas trasē Pasaules kausa izcīņas piektā posma sacensībās bobslejā RTU students Lauris Kaufmanis, startējot Oskara Ķibermaņa pilotētajā ekipāžā kopā ar pārējiem stūmējiem Arvi Vilkasti un Matīsu Mikni, izcīnīja godpilno trešo vietu.

Četrinieku konkurencē Latvijas kvartetam šī ir trešā godalga sezonā. Otrs RTU students Ralfs Bērziņš ar komandas biedriem Edgaru Nemmi, Dāvi Spriņģi un Edgaru Pirogu ierindojās 13. vietā.

Kopvērtējuma tabulā Ķibermaņa ekipāža joprojām ir ceturtā, bet Bērziņš pakāpies uz 18. vietu.

Nākamais Pasaules kausa izcīņas posms notiks Austrijā, Īglsas trasē, kurp dosies gan Ķibermaņa, gan Bērziņa ekipāža. Eiropas kausa izcīņās sacensības notiks 18. janvārī Siguldā.

Foto 11.01.2019.

Foto 12.01.2019.