RTU Sporta centrs

Bobslejisti startē Pasaules kausa izcīņā un Eiropas čempionātā

7. janvāris, 2020
Foto - boblejs.lv

3. janvārī Vinterbergas trasē Oskara Ķibermaņa bobsleja ekipāža, kuras sastāvā ir RTU students Lauris Kaufmanis, otrajā braucienā par vienu sekundes simtdaļu apsteidza vācieša Johanesa Lohnera ekipāžu un izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa 3. posma sacensībās.

RTU studenta Ralfa Bērziņa četriniekam šajās sacensībās pēc neveiksmīga pirmā brauciena nācās samierināties ar 19. vietu divu braucienu summā.

Nākamajā dienā, 4. janvārī, Latvijas šī brīža labākā bobsleja ekipāža – Oskars Ķibermanis, Lauris Kaufmanis, Arvis Vilkaste un Matīss Miknis – Pasaules kausa 4. posmā un Eiropas čempionātā izcīnīja augsto piekto vietu. Savukārt Ralfa Bērziņa ekipāža ierindojās 16. vietā posmā, bet Eiropas čempionāta ieskaitē – 12. vietā.

Šīs nedēļas nogalē bobslejisti piedalīsies nākamajā Pasaules kausa izcīņas posmā, kas notiks Francijā, Laplaņas trasē.

7. janvāris, 2020 plkst. 8:43