RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Balso, lai RTU students Artūrs Rinkevičs iegūtu Gada balvu sportā!

6. janvāris, 2022
Foto - Latvijas Volejbola federācija (attēlā A.Rinkevičs pirmais no labās)

Līdz 13. janvārim līdzjutēji tiek aicināti piedalīties Latvijas Volejbola federācijas (LVF) konkursā un balsot par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu un pludmales volejbolistu Artūru Rinkeviču, lai viņš iegūtu Gada balvu volejbolā.

Artūrs Gada balvai ir izvirzīts divās nominācijās – «Gada uzlecošā zvaigzne» un kopā ar savu pārinieku Ardi Danielu Bedrīti – «Gada pludmales volejbola komanda».

Artūrs Rinkēvičs ir Eiropas U-22 pludmales volejbola čempionāta 2. vietas ieguvējs un 2021. gada Latvijas pludmales volejbola čempions. Līdztekus viņam par Gada uzlecošās zvaigznes titulu cīnās arī Latvijas Pludmales volejbola čempionāta 2. vietas ieguvēja Deniela Konstantinova un Latvijas vīriešu volejbola izlases spēlētājs Kristers Dardzāns.

Savukārt Artūrs komandā Ardi Danielu ir U-22 vecuma grupas Eiropas vicečempioni un 2021. gada Latvijas pludmales volejbola čempioni. Viņi par Gada balvu šajā nominācijā sacentīsies ar Tokijas Olimpisko spēļu 4. vietas ieguvējām Anastasiju Kravčenoku un Tīnu Graudiņu un arī Tokijas Olimpisko spēļu 4. vietas ieguvējiem Mārtiņu Pļaviņu un Edgaru Toču.

Šogad katrā nominācijā fanu un žūrijas balsojumam tiek nodoti trīs stiprākie pretendenti, kas izvirzījušies vadībā pēc LVF komisiju un sekretariāta balsojuma. Uzvarētājus noteiks balsojumā, kas sastāv no līdzjutēju, sporta žurnālistu un LVF izvēles, taču lielāko daļu – 40% – veidos fanu balsojums.

Kopumā balsojums notiek piecās nominācijās – «Gada volejbolists», «Gada volejboliste», «Gada volejbola komanda», «Gada pludmales volejbola komanda» un «Gada uzlecošā zvaigzne».

Tradicionāli balvas tika pasniegtas «Latvijas Kausa» laikā, taču, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, balvu pasniegšanas pasākums vēl tiks precizēts, vai arī līdzīgi kā pērn balvas tiks pasniegtas individuāli.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

6. janvāris, 2022 plkst. 10:11