RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Ar RTU studentu palīdzību Latvijas hokeja komanda izcīna sesto vietu Pasaules Ziemas universiādē

19. marts, 2019
Foto - Latvijas Augstskolu sporta savienība

29. Pasaules Ziemas universiādē Latvijas studentu hokeja izlase izcīnīja augsto 6. vietu, un šo panākumu komandai palīdzēja sasniegt arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti — uzbrucējs Augusts Ričards Veidenbaums, kurš studē Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē un pārstāv hokeja komandu «Valmiera», kā arī vārtsargs Guntars Reiss, kurš mācās RTU Rīgas Biznesa skolā (RBS) un pārstāv hokeja komandu «Kurbads». Kopumā Latvijas studentu hokeja izlases sastāvā bija iekļauti 20 sportisti, kuri pārstāv ne tikai savas augstskolas, bet arī Latvijas virslīgas un Junioru attīstības hokeja līgas klubus.

Kopumā universiādē Latviju pārstāvēja 27 sportisti no RTU, RBS, Latvijas Universitātes, Liepājas Universitātes, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Biznesa augstskolas «Turība», Banku augstskolas, Ventspils augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes , Biznesa vadības koledžas un Rīgas Ekonomikas augstskolas.

29. Pasaules Ziemas Universiāde norisinājās no 2. līdz 12. martam Krievijas pilsētā Krasnojarskā. Dalībai universiādē tika akreditētas 58 valstis un vairāk kā 1700 labākie pasaules Universitāšu atlēti. Sportisti sacentās 11 ziemas sporta veidos: kalnu slēpošana, biatlons, distanču slēpošana, kērlings, daiļslidošana, hokejs, šorttreks, ātrslidošana, snovbords, bendijs, frīstaila slēpošana un ziemas orientēšanās. Visas Universiādes laikā atlēti savā starpā sadalīja 76 medaļu komplektus. Latviju šajā Universiādē pārstāvēja 27 atlēti no 13 Latvijas augstskolām.

Pasaules Ziemas universiādes rezultāti.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

19. marts, 2019 plkst. 15:00