Ar pozitīvām emocijām noslēdzies RTU Labsajūtas mēnesis

7. jūnijs, 2021

Sirsnīgs paldies visiem kolēģiem un studējošajiem, kuri piedalījās RTU Labsajūtas mēnesī!

Esam neformālā gaisotnē iepazinušies ar daudziem kolēģiem, atklājuši viens otra slēptos talantus un smēlušies idejas aktivitātēm, ko veikt kopā ar saviem tuvākajiem.

Ļoti ceram, ka ikviens dalībnieks šī pasākuma laikā ieguva gana daudz pozitīvu emociju un jaudīgu enerģijas lādiņu, kā arī iedvesmojās, lai mainītu savus ikdienas paradumus un arī turpmāk uzturētu možu garu un sportisko formu.

Pasākumā piedalījās gandrīz 350 RTU strādājošie un studējošie, pārstāvot 34 dažādas komandas un sacenšoties individuāli. Pasākuma virtuālajā platformā ir publicētas 3912 darbinieku un 1369 studentu foto atskaites par veiktajiem uzdevumiem trīs dažādās kategorijās – ķermenis, prāts, uzturs. Darbinieki, vērtējot kolēģu paveikto, kopumā 48076 reizes nospieduši «patīk» un atstājuši 8625 komentārus, bet studenti savus biedrus uzmundrinājuši ar 4772 «patīk» un 1504 komentāriem.

Pildot uzdevumu «RTU vingrojuma komplekss», tika pārbaudīta dalībnieku veiklība un ātrums. Veiklākā no visiem darbiniekiem izrādījās Megija Tīdemane (Administratīvā direktora dienests), savukārt studentu sacensībā pirmā šo uzdevumu veica Monta Bikše (RTU Liepājas studiju un zinātnes centrs). Konkurence uz godalgotajām vietām šajā sacensību dienā bija īpaši sīva. Dalībnieki savas idejas «RTU vingrojumu kompleksam» platformā publicēja tikai ar dažu sekunžu starpību.

Lai individuālajā sacensībā nokļūtu laureātu vidū, visu mēnesi bija jācenšas, uzdevumus pildot, būt oriģināliem, asprātīgiem un katra uzdevuma izpildi ilustrēt ar attēlu, kas uzrunāja plašu kolēģu pulku. Vislabāk šajā ziņā veicās Solvitai Kārkliņai no Finanšu prorektora dienesta. Solvita paveica visus izaicinājuma uzdevumus un saņēma 980 «sirsniņas» no kolēģiem. 2. vietā ierindojās Sandis Kārkliņš no Infrastruktūras departamenta. Viņš tāpat kā Solvita tika galā ar visiem uzdevumiem un saņēma 907 «sirsniņas» no kolēģiem. 3. vietas ieguvēja individuālā vērtējumā ir Laima Barbane no Administratīvā direktora dienesta. Laima visus uzdevumus izpildīja pārliecinoši un viņas kontā ir 848 kolēģu «sirsniņas».

Savukārt studentiem visas vietas uz goda pjedestāla pārliecinoši ieņem dalībnieces no RTU Liepājas studiju un zinātnes centra. 1. vietu godam pelnījusi Viktorija Karzone ar 152 «sirsniņām», 2. vietā – Elīza Janvāre ar 150 «sirsniņām», savukārt 3. vietā – Monta Bikše ar 140 «sirsniņām» no saviem studiju biedriem.

Balvas saņems arī katras nedēļas uzvarētāji. Pirmajā nedēļā starp darbiniekiem visaugstāko rezultātu sasniedza Silvija Nadeja (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)), savukārt studentiem Karina Tolmačova (DITF). Otrajā nedēļā veiksmīgākā starp darbiniekiem bija Jolanta Ņekrasova (Administratīvā direktora dienests), bet studentiem - Kristaps Radziņš (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF)). Trešās nedēļas labākais rezultāts starp darbiniekiem bija Sanitai Vētrai (Neklātienes un vakara studiju departaments), bet studentiem – Uldim Mosānam (BIF). Ceturtajā nedēļā visvairāk punktus starp darbiniekiem nopelnīja RTU Liepājas studiju un zinātnes centra direktors Mārcis Priedītis, savukārt starp studentiem – Gunta Gaidule (Arhitektūras fakultāte+E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte + Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte).

Komandu kopvērtējuma ieskaitē tika ņemtas vērā komandas, kurās bija vismaz pieci dalībnieki. Darbinieku sacensībā 1. vietu izcīnīja Finanšu prorektora dienests. 2. vietā ierindojās Iepirkumu nodaļa, savukārt 3. vietu ieņem Inženierekonomikas un vadības fakultāte. Studentiem 1. vietā - RTU Liepājas studiju un zinātnes centrs, 2. vietā - Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte, 3. vietā tāpat kā darbiniekiem- Inženierekonomikas un vadības fakultāte.

RTU Labsajūtas mēneša dalībnieki pasākuma laikā tika aicināti piedalīties uzņēmuma «Efectio» aptaujā. Aptaujas dalībnieki piedalījās izlozē un tās rezultātā TREINIO viedo pulksteni savā īpašumā iegūst dalībniece Zanda Krancmane (Attīstības prorektora dienests).

Ievērojot visus noteiktos drošības pasākumus, publiska Labsajūtas mēneša uzvarētāju apbalvošana nenotiks. RTU Sporta centrs šīs nedēļas laikā personīgi sazināsies ar visiem pasākuma dalībniekiem un informēs arī godalgoto vietu ieguvējus par diplomu un balvu saņemšanas vietu un laiku. Balvas darbinieki varēs saņemt individuāli RTU Sporta centrā, savukārt studenti – Studentu parlamentā.

Katrs dalībnieks savā e-pastā, kas tika norādīts, reģistrējoties platformā rtu.efectio.com, saņems īpašu pateicību par dalību RTU Labsajūtas mēnesī.

Pasākuma laikā mūsu labsajūtu vairoja un balvas nodrošināja atbalstītāji: «Sporta punkts», «Biofarmācija» un «O-Sands». Paldies viņiem par atbalstu!

Labsajūtas mēneša rezultāti

Vietu sadalījums darbiniekiem «RTU vingrojuma komplekss»

1. vieta – Megija Tīdemane (Administratīvā direktora dienests)
  2. vieta – Kristaps Vilcāns (Informācijas tehnoloģijas departaments)