RTU Sporta centrs

Ar basketbolu atklāj Latvijas 29. Universiādi

25. septembris, 2018
Foto - Sandra Škutāne

Ar basketbola spēlēm, savstarpēji sacenšoties piecām Latvijas augstskolām, ir atklāta Latvijas 29. Universiāde.

Spēles 22.-23. septembrī gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē norisinājās Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Vīriešu konkurencē spēkiem mērojās Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), Latvijas Universitāte (LU) un Vidzemes augstskola (ViA). RTU komanda šoreiz ierindojās 5. vietā. Savukārt sieviešu konkurencē sīva cīņa norisinājās starp RTU, LSPA, RSU un LU komandām, un RTU basketbolistes piekāpās konkurentēm, ieņemot 4. vietu.

Latvijas 29.Universiādē 2018./2019. studiju gadā sacensības norisināsies vēl 25 dažādos sporta veidos, studentiem cīnoties gan par individuālam uzvarām, gan par spēcīgākās augstskolas titulu un kopvērtējuma kausu.

Vairāk informācijas — Latvijas Augstskolu sporta savienības mājaslapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

25. septembris, 2018 plkst. 15:00