RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Aizvadīts pirmais RTU darbinieku aktīvās atpūtas festivāls

29. maijs, 2018
Foto - Liene Bīdermane

Nedēļas nogalē RTU darbinieki pulcējās semināru, sporta un atpūtas bāzē «Ronīši», lai piedalītos pirmajā RTU darbinieku aktīvās atpūtas festivālā. Dalībnieku komandām bija iespēja izmēģināt spēkus 13 dažādās aktivitātēs. 11 komandu konkurencē kopvērtējumā uzvaras laurus ieguva Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes komanda, aiz sevis atstājot Būvniecības inženierzinātņu fakultātes un Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes komandas, kas attiecīgi ierindojās 2. un 3. vietā.

Fotogalerija.

Visu komandu un individuālo disciplīnu rezultāti ir publicēti RTU Sporta centra mājaslapā.

Apsveicam uzvarētājus un visus dalībniekus ar veiksmīgiem startiem un vēlam arī turpmāk stiprināt komandas garu un atbalstīt aktīvu dzīvessveidu!

Liels paldies brīvprātīgo komandai: Unai Vormai, Leldei Saleniecei, Ivetai Celmiņai,  Ilzei Birzniecei, Jānim Ieviņam, Ritvaram Freimanim, Lailai Zemītei, Martai Frolovai, Ievai Liepiņai, Aritai Dubņikai, Lāsmai Mālniecei, Ilzei Priščicai, Zanei Circānei, Mārtiņam Briedim, Karīnai Bāliņai, Ingaram Eriņam, Ievai Ķuzei, Edgaram Špengelim un citiem kolēģiem par laiku, enerģiju, idejām, ko veltījāt, lai izdomātu festivāla aktivitātes, saplānotu programmu un palīdzētu visam tapt un notikt. Tāpat paldies visiem, kuri šeit vārdā nav nosaukti, bet atbalstīja un darbojās klusi un nemanāmi.

Īpašs paldies Lindai Šternai, kura RTU Ideju inkubatorā iesūtīja ideju par nepieciešamajām izmaiņām RTU darbinieku sporta spēlēs. Tas rosināja mūs darboties un palīdzēja nonākt līdz idejai par RTU darbinieku aktīvās atpūtas festivālu.

Paldies par iespaidu tveršanu bildēs brīvprātīgajai fotogrāfei Lienei Bīdermanei!

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

29. maijs, 2018 plkst. 16:30