RTU Sporta centrs

Aizvadītas pirmās Pasaules kausa izcīņas sacensības bobslejā

23. novembris, 2020
Attēlā - Ralfs Bērziņš. Foto - Viesturs Lācis (bobslejs.lv)

Aizvadītajā nedēļas nogalē Siguldā, Pasaules kausa posma sacensībās divnieku ekipžām, piedalījās pieci latviešu piloti, tostarp divi Rīgas Tehniskās universitātes studenti – Ralfs Bērziņš un Dāvis Kaufmanis.

Pasaules kausa izcīņas pirmajā posmā savā mājas trasē vislabāko rezultātu uzrādīja Ralfs Bērziņš un Arnis Bebrišs finišējot 5.vietā, savukārt Dāvim Kaufmanim un Ivo Danam Kleinbergam 10.vieta. Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis uzslavējis Dāvi Kaufmani par braucienu debijas mačos šādā līmenī. Viņš pirmajā braucienā atpalika tikai no trim vāciešiem un diviem šveiciešiem, zaudējot līderim 0.21 sekundi.

Arī otrajā sacensību dienā vislabāko rezultātu no latviešiem uzrādīja R.Bērziņš, kurš šoreiz braucot kopā ar Edgaru Nemmi, vēlreiz izcīnīja 5.vietu. Intervijā R.Bērziņš atzinis, ka varēja būt vismaz par vienu pozīciju augstāk un kopumā izdevās labs brauciens, tomēr nepadevās pēdējās virāžas.

Pasaules kausa kopvērtējumā šobrīd R.Bērziņš ir piektais.

Foto galerija.

Turpinājums Siguldā jaunnedēļ no 27.-29.novembrim, kad bobslejā vīriešiem notiks sezonas trešais un ceturtais posms divnieku ekipažām.

23. novembris, 2020 plkst. 11:37