Aicina piedalīties labdarības skrējienā Wings For Life World Run

3. aprīlis, 2018
Foto - http://www.wingsforlife.com

6. maijā, plkst. 14:00 visā pasaulē vienlaicīgi notiks labdarības skrējiens Wings For Life. World Run.

Wings for Life ir fonds, kas nodarbojas ar muguras smadzeņu traumu izpēti ar mērķi piecelt kājās cilvēkus no invalīdu ratiņiem, tāpēc katru gadu tiek organizēts vienots skrējiens visā pasaulē, kura mērķis ir pievērst uzmanību šāda veida traumām un to izpētei.

Skrējiens visā pasaulē sākas vienlaicīgi. Pusstundu pēc starta dalībniekiem sāk sekot «ķērājmašīna» – kad tā ir sasniegusi skrējēju, distance ir beigusies. Lai piedalītos skrējienā, lejuplādē aplikāciju un tā Tev ziņos, kad «ķērājmāšīna» Tevi ir apsteigusi.

Piedaloties vispasaules skrējienā, dalībniekiem ir iespēja ziedot naudu medicīnas un zinātnes projektiem, minimālais ziedojuma apjoms ir 8 eiro. Visa nauda, kas tiek ziedota Wings For Life skrējiena laikā, nonāk fondā un tiek ieguldīta mugurkaula traumu izpētei.

6. maijā, plkst. 13:30 Mežaparkā tiksies vairāku Rīgas augstskolu studenti un citi entuziasti, lai kopīgi dotos uz startu – pievienojies! Ātrākais Mežaparka skrējiena students varēs doties apmaksātā braucienā uz kādu no 2019. gada Wings For Life skrējiena posmiem Eiropā pēc savas izvēles.

3. aprīlis, 2018 plkst. 12:30