RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

2018.gads — Studentu pasaules čempionātu gads

2. marts, 2018

2018. gads studentu sportā ir studentu pasaules čempionātu gads. Šogad studentiem sacensības norisināsies 35 dažādos sporta veidos, 26 dažādās pasaules valstīs. Čempionātā var piedalīties augstākās izglītības iestāžu studenti, kas ir dzimuši no 01.01.1993. — 31.12.2000. Izņēmums ir bokss, kur drīkst startēt augstākās izglītības iestāžu studenti, kas ir dzimuši no 01.01.1993. — 31.12.1999. gadam.

Pasaules čempionātu 2018 sacensību kalendārs

Finanses:

• Dalības maksas gan sportistiem, gan treneriem ir 70 EUR par personu, par 1 diennakti. Šī dalības maksa iekļauj dzīvošanu, ēšanu, transportu uz sacensību norises vietām, transportu no un uz lidostu, suvenīrus un bezmaksas ieeju ar čempionātu saistītos pasākumos.
  • Vienreizējā Starptautiskās studentu sporta asociācijas (FISU) reģistrēšanās maksa — 20 eur par dalībnieku.
  • Visus izdevumus un dalības maksas sedz sportisti, federācijas vai atbalstītāji.

Pieteikšanās:

• Valsts dalības pieteikums — 4 mēnešus pirms sacensībām.
  • Dalībnieku skaita pieteikums — 2 mēnešus pirms sacensībām.
  • Individuālais pieteikums — 1 mēnesi pirms sacensībām.
  • Pieteikumus aizpilda un reģistrāciju veic Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS).

Studentu pasaules čempionātus organizē FISU sadarbībā ar valstu studentu sporta atbildīgajām organizācijām. Sīkāka informācija pieejama FISU mājaslapā.

Latvijas Augstskolu sporta savienība

2. marts, 2018 plkst. 17:00