RTU Sporta centrs

10.martā tiks noskaidrota spēcīgākā augstskola svarbumbu celšanā

22. februāris, 2018
Foto - Pixabay

Šā gada 10.martā, norisināsies svarbumbu celšanas Universiāde vīriešu konkurencē. Sacensības notiks Rīgas Tehniskās universitātes Sporta centra trenažieru zālē, Meža ielā 1a, Rīgā. Svēršanās plānota no plkst. 10:00 līdz plkst. 11:00. Sacensību sākums paredzēts plkst. 12:00.

Kā ierasts sacensības notiks ar 24kg un 32kg smagām svarbumbām klasiskajā divcīņā (grūšana un raušana), kur dalībnieku uzrādītais rezultāts tiek vērtēts gan individuāli, gan komandu ieskaitē. Sacensībās būs iespējams startēt 8 svara kategorijās — līdz 63 kg, 68 kg, 73 kg, 78 kg, 85 kg, 95 kg, 105 kg un + 105 kg. Sacensības norisināsies pēc Starptautiskās svarbumbu celšanas federācijas noteikumiem un vingrinājuma izpildes laiks būs 10min. Komandu ieskaitē vērtēs astoņus labākos rezultātus no katras augstskolas. Uzvarēs augstskola ar lielāko punktu summu.

Pieteikumi komandu pārstāvjiem jāiesūta elektroniski līdz 02.03. plkst. 15:00 uz e-pastu m. Pieteikumā jānorāda pilns augstskolas nosaukums, dalībnieku skaits, dalībnieku vārdi un uzvārdi, svara kategorija. Sacensību dalībniekiem vai komandas pārstāvim pirms sacensībām, obligāti jāuzrāda sacensību galvenajam tiesnesim derīgu studenta apliecība.

Sacensību nolikums

10.martā tiks noskaidrota spēcīgākā augstskola svarbumbu celšanā