RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni

Sasniegumi

RTU florbolisti kļūst par Latvijas XXIX Universiādes čempioniem

3.februārī, Vidzemes Olimpiskajā centrā (Valmierā) norisinājās Latvijas 29. Universiāde florbolā. Turnīrā piedalījās sešas Latvijas augstskolas.

Spēlē par pirmo vietu atkārtojās pagājušā gada fināla scenārijs, tiekoties RTU un LSPA komandām. Abās komandās spēlēja Latvijas Virslīgas spēcīgāko komandu pārstāvji, kuri savu meistarību apliecināja visā spēles gaitā. Maču ar veiksmīgākām saspēlēm iesāka LSPA florbolisti, bet RTU labāk izmantoja savas iespējas. Sestajā minūtē precīzs bija RTU pārstāvis Rainers Miķelsons, pēcāk ar diviem bezatbildes vārtiem izcēlās tās pašas komandas florbolists Kristians Miezītis (3:0). RTU aizsargs Matīss Mālnieks palielināja rezultātu (4:0), bet ātri vien LSPA atguva vienus vārtus (4:1). Īsi pirms spēles pamatlaika beigām LSPA guva vēl divus vārtus (4:3). Spēles finālsvilpe liecināja par RTU komandas triumfu.

Starp turnīra trīs labākajiem spēlētājiem arī RTU students — FBK “Valmiera” spēlētājs Mārtiņš Broks.

«RTU/Robežsardze» pakāpjas uz 2.vietu «Credit24» meistarlīgā

19. janvārī RTU volejbolisti ar 3:0 savā laukumā uzveica «Rakvere VK» un pietuvinājās turnīra tabulas līderpozīcijai. To nostiprināt viņiem izdevās arī nākamās dienas spēlē 20. janvārī, četros setos apspēlējot «Selver Tallinn» un pakāpjoties uz 2. vietu.

Turnīra tabula.

Šā gada komandu čempionātā šahā RTU komanda ierindojas otrajā vietā

Izcīnot otro vietu Latvijas 2018. gada komandu čempionātā šahā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda pēc gada pārtraukuma atgriežas Latvijas komandu čempionāta godalgotajās vietās.

Latvijas 2018. gada komandu čempionāts šahā šogad norisinājās no jūnija līdz decembrim, tā laikā 12 komandas izspēlēja katra ar katru. RTU čempionātā pārstāvēja divas komandas – galvenā komanda, kas nesa Rīgas Tehniskās universitātes vārdu, un RTU studentu un absolventu komanda «RTU/Juniors».

RTU komanda uzvarēja pirmos deviņus mačus, kļūstot par turnīra līderi. Tomēr priekšpēdējā kārtā tika piedzīvots zaudējums pēdējās desmitgades sīvākajiem konkurentiem –«Termo Eko»/Rīgas Šaha federācijai. Rezultātā ar deviņām uzvarām, vienu zaudējumu un vienu neizšķirtu RTU ieguva otro vietu. Tā ir atgriešanās Latvijas komandu čempionāta godalgotajās vietās pēc gada pārtraukuma.

RTU studentiem sudrabs Latvijas 28. Universiādes kopvērtējumā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē izcīnījuši sudrabu Latvijas 28. Universiādes kopvērtējumā. Zelts šogad tika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentiem, bet bronza — Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studentiem.

Vīru konkurencē RTU sportisti, pagājušā gada čempioni, kopumā ieguva 137 punktus, savukārt LSPA kontā — 145 punkti, bet LLU — 121 punkts. Savukārt sieviešu konkurencē RTU studentes ieguva 86 punktus, bet LSPA sportistes — 93 punktus un LLU komanda — 84 punktus.

Kopumā Latvijas 28. Universiādē piedalījās studenti no 25 Latvijas augstskolām, visu 2017./2018. studiju gadu sacenšoties un spēkus mērojot 26 dažādos sporta veidos.