RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU pašaizsardzības izlase

RTU pašaizsardzības izlase

Sīkāku informāciju par Jums interesējošiem jautājumiem varat saņemt, rakstot Pašaizsardzības komandas vadītājam Tomam Jansonam uz e-pastu m, vai zvanot 22330555, vai pievienojoties sociālā tīkla Facebook grupai «Pašaizsardzība».

Pašaizsardzības komandas aizsākumi ir 2015.gadā, kad domubiedru grupa, kuri zināja, cik svarīga ir viņu un apkārtējo droša drošība — praktiska un likumīga, izveidoja stūrakmeņus jau tagad zināmai RTU/Muita pašaizsardzības komandai.

Izlases dalībnieku saraksts var mainīties semestra un gadu griezumā. Apmeklējam un piedalāmies Latvijas un starptautiska mēroga sacensības Latvijā un Baltijā. Izlases dalībnieki piedalās ne tikai Pašaizsardzības sacensībās, bet ņem dalību arī Karatē dažādu līmeņa kontaktu un katu sacensībās, Džiu—džitsu, grappling sacensībās, kā arī Iekšlietu ministrijas organizētajās sacensībās.

Treneri ir esošie un bijušie struktūrvienību kaujinieki, kas apzinās gan civilās, gan militārās pašaizsardzības nozīmi un praktisko vērtību.

Jums pašaizsardzība var noderēt ne tikai, kad kāds uzbrūk, bet arī no tik vienkāršas puses skatoties kā pareizi krist, paslīdot uz ledus, vai noreaģēt un izvairīties no kāda krītoša priekšmeta. Protams, neformālā un sportiskā gaisotnē iepazīt krimināllikumu, kas tajā minēts un, kāds sods paredzēts ar darbībām vai bezdarbībām, ko cilvēks cilvēkam var nodarīt.

Sasniegumi:

  • Iekšlietu ministrijas atklātā čempionātā 2018.gadā 4.vieta;
  • Baltic Olympiad of martial arts Pašaizsardzības sacensībās 4 bronzas medaļas;
  • «Estonian Ju Jutsu & Budo Camp 2018» Pašaizsardzības sacensībās 4 sudraba medaļas;
  • Iekšlietu ministrijas atklātā čempionātā 2017.gadā 4.vieta (vairākas individulās medaļas);
  • Iekšlietu ministrijas atklātā čempionātā 2016.gadā 6.vieta.