RTU Studentu parlaments
RTU Studentu parlaments

VEBINĀRS «PĀRBAUDES LAIKS JAUNAJĀ DARBĀ: TAVA VEIKSMES FORMULA»

19. aprīlis, 2021

Pārbaudes laiks un pirmie seši mēneši jaunajā darbā neapšaubāmi ir grūts periods jebkuram speciālistam - gan universitātes absolventam, gan nobriedušam profesionālim. Kā godam izturēt virkni pārbaudījumu un pierādīt darba devējam, ka viņš nav kļūdījies, pieņemot Tevi uzņēmumā?

ASTRAL Executive Search  sadarbībā ar RTU studentu servisa departamentu aicina uz vebināru: «Pārbaudes laiks jaunajā darbā: Tava veiksmes formula».

Vebinārs norisināsies 28. aprīlī plkst. 16:00 tiešsaistē.

Piedaloties vebinārā, Tu uzzināsi:

• kas Tevi sagaida pārbaudes laikā;
  • pēc kādiem kritērijiem Tevi vērtēs vadītājs;
  • kāds ir darbības plāns, kas palīdzēs jau pirmajās dienās pierādīt sev un jaunajiem kolēģiem, ka Tu esi vērtīgs darbinieks;
  • kādas ir pazīmes iespējamiem riskiem pārbaudes laikā;
  • profesionāļu padomus par galvenajiem «spēles noteikumiem».

ASTRAL Executive Search profesionāļi ir sagatavojuši vērtīgas rekomendācijas, kas palīdzēs Tev pārvarēt pirmajiem darba mēnešiem raksturīgās bailes, tikt galā ar iespējamām grūtībām un veiksmīgi izturēt pārbaudes laiku!

Pieteikuma anketu meklē šeit.