RTU Studentu parlaments
RTU Studentu parlaments

Talantīgākā RTU - pianiste no Meksikas

1. janvāris, 2020
13. decembrī notikušajā talantu konkursā «RTU got Talent 2019» laurus plūca pianiste Angelic Araceli Sanchez Valdespino no Meksikas. (Foto: Evita Roponena)

13. decembrī Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā, piedaloties gan ārzemju, gan latviešu studentiem, tika aizvadīts International Students' Council rīkotais talantu konkurss «RTU got Talent 2019», kurā, parādot savu pianistes talantu, laurus plūca Angelic Araceli Sanchez Valdespino no Meksikas.

Klātesot RTU rektoram akadēmiķim Leonīdam Ribickim un Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departamenta direktoram Igoram Tipānam un sekojot L. Ribicka uzrunai, talantu konkursā savas prasmes publikai un žūrijai - RTU Kultūras centra vadītājai Asjai Visockai, RTU SP Kultūras un sporta nodaļas vadītājam Pāvelam Mironovam un aktrisei Raimondai Vazdikai - prezentēja kopumā 22 talantīgu jauniešu no dažādām pasaules valstīm. Pēc žūrijas lēmuma par «RTU got Talent 2019» laureāti kļuva Angelic Araceli Sanchez Valdespino no Meksikas, 2. vietu iegūstot Patrikam Purviņam no Latvijas un 3. vietu - Vishnu Priya Gandewar no Indijas.

Pasākumu atbalsta: RTU Kultūras centrs, LUX Express, restorāns «LIDO», Escape Room Latvia, House 12, Guns'n'Lasers un Skrīveru Saldumi.

Fotogrāfijas no pasākuma (Foto: Evita Roponena)