RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

no 19. līdz 30. aprīlim tiek organizēta kampaņa “Seko studentam”

7. aprīlis
.
.

Klāt pavasaris un tas nozīmē, ka vidusskolēni arvien aktīvāk interesējas par studiju iespējām.

Lai informētu skolēnus par RTU studiju programmām, arī šogad no 19. līdz 30. aprīlim organizējam kampaņu “Seko studentam”, kas norisināsies sarunu cikla “Pieslēdzies RTU” ietvaros.

Reģistrējies 

Tādēļ aicinām Tevi un Tavus studiju biedrus līdz 12. aprīlim reģistrēties dalībai Seko Studentam (rtu.lv) un palīdzēt skolēniem izvēlēties savu nākotnes profesiju. Pasākuma ietvaros Tavs uzdevums būs izstāstīt skolēnam iespējami daudz par savu studiju programmu un dzīvi RTU, atbildēt uz jautājumiem, kā arī "paņemt" skolēnu līdzi uz kādu interesantu lekciju vai nodarbību. Tā kā pasākums norisinās tiešsaistē, ir svarīgi, lai pirms nodarbības apmeklējuma jūs sazinātos un atrastu kopīgu valodu, lai nodarbības laikā skolēns var brīvi ar Tevi sazināties un nejusties vientuļš.

Svarīgie datumi:

  • Studentu reģistrēšanās: 06.04. – 12.04.
  • Skolēnu reģistrēšanās: 12.04. – 25.04.
  • Sekošanas laiks: 19.04. – 30.04.

Kā redzi, skolēnu reģistrēšanās pārklājas ar sekošanas datumiem, tādēļ norādi iespējami vairāk dienu visa pasākuma garumā, kad skolēns Tev var sekot.

Svarīga informācija – pirms ņem līdzi skolēnu uz nodarbību, paziņo docētājam. Docētājs pirms pasākuma būs saņēmis informāciju, ka viņa nodarbībā var pieslēgties arī viesi, bet tikai Tu zini, kurā nodarbībā viesis pieslēgsies.

Pasākuma laikā ir jāievēro visi ar Covid-19 saistītie ierobežojumi, tādēļ saziņai ar skolēnu izmanto tikai tiešsaistes iespējas! 

Jautājumu gadījumā sazinies ar “Seko studentam” un “Pieslēdzies RTU” projekta vadītāju Santu Kliederi epastiski santa.kliedere@rtu.lv 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Studentu parlaments

Publikācijas datums

7. aprīlis plkst. 16:28

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_