RTU Studentu parlaments
RTU Studentu parlaments

RTU Studentu parlaments uz nenoteiktu laiku slēdz biroju un atceļ klātienes pasākumus

13. marts, 2020

Ņemot vērā notiekošo valstī un pasaulē un sekojot 12. marta Ministru kabineta rīkojumam «Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu» sakarā ar COVID-19 apdraudējumu un izplatīšanos, RTU Studentu parlaments ir pieņēmis lēmumu no 13. marta uz nenoteiktu laiku neturpināt savu darbību klātienē, kas iekļauj pasākumu atcelšanu, RTU SP biroja slēgšanu u.c.

Lai nodrošinātu studentu un līdzcilvēku drošību, RTU SP ir pieņēmis veikt šādas darbības:

• slēgt RTU SP biroju Āzenes ielā 8
  • atcelt vai pārcelt visus RTU SP un FSP pasākumus, kuru norises datumi ieplānoti līdz 14. aprīlim jeb noteiktajā ārkārtas situācijas termiņā

Par spīti lēmumam, RTU Studentu parlaments turpina savu darbību neklātienē un būs sasniedzams attālināti!

RTU Studentu parlaments aicina parūpēties par savu un līdzcilvēku veselību un drošību, veicot nepieciešamos preventīvos pasākumus, kā arī sekojot līdzi MK rīkojumā noteiktajām darbībām un attiecīgo valsts iestāžu izsludinātajai informācijai par situācijas attīstību!