RTU Studentu parlaments
RTU Studentu parlaments

RTU studenti un darbinieki var atsākt sportošanu

10. augusts, 2020

Sportošana Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) sākas ar jaunu sparu – no 10. augusta studenti un darbinieki ir aicināti sportisko formu pilnveidot gan trenažieru zālē, gan arī Ķīpsalas peldbaseinā. Studenti joprojām sportošanai var izmantot šī semestra virtuālo naudu.

Reģistrēties nodarbībām iespējams RTU Sporta centra mājaslapā. Sporta centra trenažieru zāle Meža ielā 1A vasarā strādās no plkst. 9.00 līdz 13.00 un no plkst. 16.00 līdz 22.00. Savukārt Ķīpsalas peldbaseinā varēs izmantot gan baseinu, gan arī trenažieru zāli, bet no 17. augusta tur atsāksies zumbas nodarbības.

Studenti sportošanai līdz 6. septembrim var izmantot 2019./2020. gada pavasara semestra virtuālo naudu. Pēc tam piešķirtās naudas atlikums kontos tiks dzēsts, un studenti saņems jaunā studiju gada rudens semestra virtuālo naudu, lai jau savlaicīgi varētu plānot savu laiku un reģistrēties sporta nodarbībām jaunajā akadēmiskajā gadā, kas RTU šogad sāksies 14. septembrī.