RTU Studentu parlaments
RTU Studentu parlaments

RTU SP Mentoru programma 2020

24. augusts, 2020

Laiks uzsākt studijas Rīgas Tehniskajā universitātē! Piesakies Mentoru programmai un sāc studijas ar atbalstu un zināšanām, ko Tev ir sniedzis Mentors.

Mentoru programma ir RTU Studentu parlamenta izveidota inciatīva, kuras mērķis ir sekmēt jauno studējošo integrēšanos Rīgas Tehniskās universitātes studiju un sabiedriskajos procesos, kā arī veicināt studējošo savstarpējo komunikāciju.

Mentors ir padomdevējs, kas palīdzēs Tev iejusties universitātes vidē pirms studiju uzsākšanas un to laikā. Tas ir vecāko kursu students, kas dalīsies ar savu pieredzi un padomiem studijās, kā arī sniegs atbildi uz Tev interesējošiem jautājumiem.

Mentori tiks iedalīti atbilstoši Tavai izvēlētajai fakultātei un studiju programmai.

Pieteikšanās anketa: ej.uz/mentoruprogramma.lv