RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

Aicinām RTU studentus pieteikties NORDTEK stipendijām apmaiņas studijām.

14. aprīlis
.
.

Aicinām RTU studentus pieteikties NORDTEK stipendijām apmaiņas studijām kādā no NORDTEK tīkla universitātēm 2021./22. akadēmiskajā gadā, kā arī dalībai NORDTEK universitāšu piedāvātajās vasaras skolu programmās.  NORDTEK ir Ziemeļvalstu un Baltijas valstu tehnisko universitāšu tīkls, kas apvieno 30 universitātes ( Member universities - NORDTEK ). RTU pievienojās šai augstskolu apvienībai 2018. gadā.

RTU studentiem pieejami trīs mobilitāšu veidi uz NORDTEK tīkla universitātēm:

  • Ilgtermiņa studijas vai prakse (3-12 mēneši);
  • Īstermiņa studijas vai prakse (1-2 mēneši);
  • Ekspresmobilitāte apmaiņas aktivitātēm un dalībai vasaras skolās (5 dienas-1mēnesis)

NORDTEK mobilitātē var piedalīties bakalaura un maģistra līmeņa studenti, kuri RTU pabeiguši vismaz vienu studiju gadu. Mobilitātes laikā studentam jāapgūst studiju kursi, kas ir līdzīgi RTU studiju kursiem un var tikt atzīti RTU. Prakses mobilitāte iespējama arī pēc studiju beigšanas, ja stipendija piešķirta vēl studiju laikā. Ekspresmobilitātes stipendiju var izmantot, lai piedalītos NORDTEK tīkla universitāšu piedāvātajās vasaras skolu programmās. Vasaras skolas norisinās no studijām brīvajā laikā vasaras mēnešos. NORDTEK universitāšu studentiem tiek piemērota pazemināta dalības maksa, dažos gadījumos - arī atbrīvojums no dalības maksas. Par konkrētas vasaras skolas izmaksām jāsazinās ar vasaras skolas organizatoriem.


Plašāka informācija pieejama SUMMER SCHOOLS – NORDTEK
Stipendiju apjomi:

  • Ilgtermiņa studiju vai prakses stipendija sastāda 1480 eiro semestrī.
  • Īstermiņa studiju vai prakses stipendiju aprēķina precīzi pēc mobilitātes ilguma (uzturēšanās izmaksas 200 eiro mēnesī + ceļa nauda atkarībā no mobilitātes valsts).
  • Ekspresmobilitātes stipendiju aprēķina precīzi pēc mobilitātes ilguma (uzturēšanās izmaksas 70 eiro nedēļā + ceļa nauda atkarībā no mobilitātes valsts).

Ņemot vērā stipendiju apjomus, nepieciešams arī personīgais finansējums!


Ja esi aktīvs, mērķtiecīgs, vēlies iegūt starptautisku studiju pieredzi, paplašināt savu redzesloku un iepazīt citas kultūras, piesakies NORDTEK mobilitātei un stipendijai! Pieteikums (CV un motivācijas vēstule angļu valodā) jāiesniedz Starptautiskās mobilitātes nodaļai līdz 29.aprīlim, sūtot elektroniski uz e-pastu , ar norādi “NORDTEK stipendija”.


Gribi uzzināt vairāk? Sazinies ar NORDTEK tīkla kontaktpersonu RTU Evitu Miščuku
(tālr. 67089314, e-pasts: ).

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Studentu parlaments

Publikācijas datums

14. aprīlis plkst. 20:25

Līdzīgi raksti

Jaunumi