RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

Jaunie RTU studenti mācību gadu sāks Iezvanīšanas svētkos 1. septembrī

27. jūlijs, 2021
.
.

Jaunais studiju gads Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) sāksies 1. septembrī, kad 1. kursa studenti ir aicināti ierasties RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, Kolonādē, kur notiks tradicionālais studiju gada ievadpasākums Iezvanīšanas svētki.

No plkst. 10.00 līdz 11.45 jaunie studenti varēs iepazīties ar studiju un ārpusstudiju iespējām RTU – ar visām deviņām fakultātēm un to studentu pašpārvaldēm, kā arī ar iespējām, ko piedāvā RTU Dizaina fabrika, Elektronikas klubs, Būvmehānikas klubs, Sporta un Kultūras centrs. 

Plkst. 12.00 ar RTU rektora Leonīda Ribicka uzrunu sāksies pasākuma svinīgā daļa. Tajā jaunie studenti tiks iepazīstināti ar RTU administrāciju, satiks savas fakultātes dekānus, kā arī baudīs koncertu, ko sniegs RTU kultūras kolektīvi. 

Pēc svinīgās daļas visi pirmkursnieki organizēti dosies uz savām fakultātēm, kur notiks ievadlekcijas, kā arī varēs iepazīties ar fakultāti, tās vadību, studentu pašpārvaldi un jaunajiem kursabiedriem. 

Ievērojot visus epidemioloģiskos noteikumus, pasākumu varēs apmeklēt dzeltenajā drošības līmenī, proti, ar derīgu Covid-19 vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikātu, vai arī negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Aicinām studentus līdzi ņemt arī personu apliecinošu dokumentu. 

Pasākumu organizē RTU Studentu parlaments un Kultūras centrs. 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

27. jūlijs, 2021 plkst. 17:42

Līdzīgi raksti

Jaunumi