RTU Studentu parlaments
RTU Studentu parlaments

Ievēlēta jaunā RTU Studentu parlamenta valde pagaidām nepilnā sastāvā

11. aprīlis, 2021

RTU Studentu parlamenta Valdes vēlēšanas, kuras norisinājās 10. aprīlī un ilga aptuveni astoņas stundas, ir veiksmīgi noslēgušās, un ir ievēlēti septiņi jauni nodaļu vadītāji.

Šogad jau otro gadu pēc kārtas vēlēšanas norisinājās attālināti un valdes sastāvu pārstāvēs septiņi jauni nodaļu vadītāji, no kuriem trīs pārstāv Būvniecības inženierzinātņu fakultāti. Šajās vēlēšanās gan netika iesniegta neviena kandidatūra uz Zinātnes un inovāciju nodaļas vadītāja amatu, kā arī Prezidentes amatam, līdz ar to drīzumā tiks izsludinātas ārkārtas vēlēšanas, kurās varēs izvirzīt savu kandidatūru uz konkrētajiem amatiem. Ar šo brīdi tiek pārsaukta agrāk zināmā Vides un infrastruktūras nodaļa uz Vides un sociālo nodaļu.

Ar vienu kandidāta izvirzījumu tika  ievēlēti visi uz konkrētajiem amatiem: Ārējo sakaru nodaļu - Mareks Biskars (par: 34; pret:8), Kultūras nodaļu - Laura Šidlovska (par: 28; pret: 14), Mārketinga nodaļu - Kārlis Ernests Kancāns (par: 42; pret: 0), Sabiedrisko attiecību nodaļu - Ģirts Tutāns (par: 41; pret: 1), Vides un sociālo nodaļu - Deniss Ždanovs (par: 26; pret: 16). Taču uz pārējam nodaļām tika saņemti uz katru divi kandidāta pieteikumi: uz Studiju nodaļu kandidēja Airita Olehnoviča un Matīss Kundziņš-Āboliņš, kur ar nelielu pārsvaru nodaļā tika ievēlēta Airita Olehnoviča (par Airita Olehnoviča: 24; par Matīss Kundziņš-Āboliņš: 18), kā arī Sporta nodaļa, kurā ar lielāku pārsvaru tika ievēlēts Mārtiņš Bataitis (par Mārtiņš Bataitis: 31; par Rigonda Buša: 11).

Nodaļa 2021./2022. gada vadītājs/-a
Ārējo sakaru nodaļa Mareks Biskars (DITF);
Kultūras nodaļa Laura Šidlovska (IEVF);
Mārketinga nodaļa Kārlis Ernests Kancāns (BIF);
Sabiedrisko attiecību nodaļa Ģirts Tutāns (ETF);
Sporta nodaļa Mārtiņš Bataitis (EVIF);
Studiju nodaļa Airita Olehnoviča (BIF);
Vides un sociālā nodaļa Deniss Ždanovs (BIF);

Jaunās valdes sastāvs oficiāli stāsies spēkā ar 10. maiju. Līdz tam vēl amatos būs vecās valdes sastāvs. Mēneša laikā jānotiek pēctecības nodošanai un pēcteča apmācīšanai nodaļas amatā.

Novēlam jaunajai valdei izturību un panākumus nākamā RTU SP valdes darbības gadā!