RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

Ievēlēta jaunā RTU SP Valde ar jaunu prezidenti priekšgalā!

24. maijs, 2020
.
.
.

23. maijā pēc ilgām un neierastām RTU Studentu parlamenta Valdes vēlēšanām tika ievēlēta 2020./2021. gada RTU SP Valde ar Lāsmu Līgu Reisu kā jauno RTU SP prezidenti priekšgalā!

Valdes vēlēšanās, kuras šogad valstī un pasaulē izveidojušās situācijas dēļ norisinājās digitālajā vidē un gandrīz mēnesi vēlāk nekā iepriekš paredzēts, bez papildus kārtam kā prezidente uz nākamajiem diviem gadiem tika ievēlēta Lāsma Līga Reisa, kas iepriekš vadīja RTU SP International Students' Council (ISC). Kā viceprezidents viņai pievienojas pašas izvirzītais Mārtiņš Arājs, 2017./2018. gada Būvniecības inženierzinātņu fakultātes SP vadītājs.

Nodaļu vēlēšanās šogad tika piedzīvotas izmaiņas: Kultūras un sporta nodaļa tika sadalīta divās - Kultūras nodaļā un Sporta nodaļā, kā arī sākot ar šo gadu International Students' Council vairs nav RTU SP nodaļa, bet gan vēl viena «pašpārvalde» ar balsi Kopsapulcē, kuru pārstāv vēlēts latviešu students no RTU. Šāda veida ISC vēlēšanas Vēlēšanu Kopsapulcē norisinājās tikai šoreiz iepriekšminēto izmaiņu dēļ, un turpmāk tās notiks pašas ISC iekšienē. Arī nodaļu vēlēšanas nepiedzīvoja papildus kārtas, un visās nodaļās tika ievēlēti 8 jauni vadītāji.

Nodaļa 2020./2021. gada vadītājs/-a
Prezidente

Lāsma Līga Reisa (DITF)

Viceprezidents Mārtiņš Arājs (BIF)
Ārējo sakaru nodaļa Aneta Tarasova (IEVF)
Kultūras nodaļa Mārtiņš Garolis (IEVF)
Mārketinga nodaļa Viestards Vents Litavnieks (MTAF)
Sabiedrisko attiecību nodaļa Oskars Šēlis (ETF)
Sporta nodaļa Māris Žugs (BIF)
Studiju nodaļa Helēna Elza Smilgaine (IEVF)
Vides un infrastruktūras nodaļa Krišjānis Brūnais (IEVF)
Zinātnes un inovāciju nodaļa Simona Granta (MTAF)

Jaunajai Valdei tiek novēlēts cīņasspars, izturība un veiksme darbos turpmākā gada laikā, kā arī tiek izteikta pateicība 2019./2020. gada RTU SP Valdei par paveikto un sasniegto sava termiņa laikā!

Kopīgot rakstu

Jaunumi