RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

Atskats uz rtu sp 30. dzimšanas dienu

2. maijs, 2022
.
.

27, 28, 29… 30! Daudz laimes dzimšanas dienā!

22. aprīlī atzīmējām mūsu Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta 30 gadu jubileju!

Lielās svinības norisinājās H2O6 Aisteres zālē, par ko sīkāk droši lasi tālāk, lai iegrimtu atmiņās vai iztēlotos apaļās svinības…

 

 

Sākoties jau ar pirmdienu, 18. aprīli, nedēļas garumā bija iespējams pārbaudīt savas zināšanas par un ap mūsu organizāciju, apmeklēt stāstu vakaru, kurā uzklausījām Keitiju Litti, 2018/19. mācību gada Studentu parlamenta kultūras un sporta nodaļas vadītāju, kā arī Jurģi Poriņu, vienu no pirmajiem RTU SP prezidentiem, piedalīties konkursā, un, zini, tas pat nav viss… Ceturtdienā, 21. aprīlī, Facebook platformā bija iespējams skatīt svētdienas šovu ceturtdienā RTU SP stilā ar nosaukumu “Es mīlu Tevi, RTU SP”. Starp citu, šovs vēl joprojām ir pieejams Facebook, tāpēc var droši paņemt ko garšīgu, iekārtoties dīvānā un pārbaudīt Studentu parlamenta vecbiedru zināšanas visdažādākajos jautājumos. Un, protams, piektdiena, 22. aprīlis, svētki ar 200 biedriem un vecbiedriem, foto stūri ar lielu 30, šampanieti un balti klātiem galdiem ar zelta hēlija baloniem, kuriem atradās pielietojums arī pēc svinīgās daļas jeb īsāk sakot par piektdienu - balliiiteee!

Piektdiena, plkst. 8:00, rīts. Tikko pēc Circle K apmeklējuma un mašīnas jostas nosmērēšanas hotdoga mērcītē, organizatori ierodas Aisteres zālē. Turpat seko furgons ar tehniskajiem cilvēkiem, kas bija jau gatavi darboties, lai vakarā visus pārsteigtu. Darbi, darbi, picas pārtraukums, darbi un tad jau tikai laiks mainīt legingus un džemperus uz kleitām un uzvalkiem. Visi smuki pa vietām un neilgi pēc plkst. 19:00 jau sagaidām pirmos viesus. Kamēr svinīgās uzrunas vēl nav sākušās, apmeklētājus sagaidīja šampanietis vai apelsīnu sula vai mimosa, atšķirībā, kā uz to skatās, foto stends ar bildēm, kas izrakstas no parlamenta dziļumiem, foto stūris, lai būtu, kur katram uztaisīt pa bildītei, un Scandiweb foto būdiņa, lai esošo mirkli jau tūlīt varētu saņemt rokās. Labrīt, Latvija, un vadītāji ziņo, ka jāsāk ieņemt savas vietas pie galdiņiem. Uz skatuves redzējām visus, kas organizācijā darbojušies jau no 1992. gada līdz pat 2022. gadam, kā arī esošos pašpārvalžu vadītājus. Sveikšanas noslēgumā laiks saldajam pārsteigumam. Kas vispār ir dzimšanas diena bez svētku kūkas, vai ne? Tāpēc mēs sakām, ka droši vērtē pasākumu pēc kūkas! Svētku kūka 30 gadu jubilejā tapa no konditorejas “Kūkas Gardas”, kas saprata mūsu vēlmes un, teiksim tā, grēks ko tādu bija nenofotografēt. Tā bija sarkana ar zelta piesitienu - tieši tikpat labi, kā tas izklausās, tikpat labi arī to novērtēja viesi. Kūka sistēmā un laiks izkustēties no krēsliem. Par vakara muzikālo daļu atbildīgie bija grupa “Ballīšu orķestris”, un, ziniet, labi ka tā, jo tieši grupas daļa kādam drošvien bija vakara highlights. Bet nu lielām ballēm pienākas taču arī kārtīga balle pēc balles, pareizi? Tāpēc pēc lielajām svinībām viesi devās uz afterparty un ziņas vēsta, ka pēdējie aizgājuši prom ap 7 no rīta. Skaista jaunība…

Aiz visa lielā pasākuma ir darbīgās rokas jeb organizatoru komanda, kas šogad bija Sindija Vītola, Kristīna Vinogradova, Helēna Anna Bunka, Karīna Rozkova, Eva Evelīna Repkova, Einārs Platacis, kurš pasākuma sākumā bija lācis Einārs un noteikti šajā vakarā bija viskarstākais, zinot to cik silti ir atrasties lāča kostīmā, Elizabete Džarcāne un Vents Viestards Litavnieks, kuri šogad, kā jau iepriekšējo gadu, iegāja vakara vadītāju lomā.

Organizatoru komanda vēlas pateikt arī lielu paldies Cannelle bakery par vienmēr draudzīgo atsausību, kad runa ir par ko garšīgu jeb gardumiem no konditorejas. Lielu paldies arī sakām RedBull komandai, kas mums noteikti bija labākais draugs veidojot piektdienas pasākumu. Bet vai tu zini projektu, kura galvenā balva bija 5000Ls un uz to tika saņemtas 677 inovatīvas biznesa idejas? Ja tu domā, kas tas ir “Ideju kauss 2010”, tad tu būtu uzvarējis mūsu konkursā, jo to jau paspēja atminēt Viktorija Maksimova un Inguss Pumpurs, tiekot pie labumiem no Very Berry. Noslēgumā gribam pateikt arī lielu paldies Scandiweb par foto būdiņu pasākuma laikā, kas ļāva kopīgo mirkli visiem iemūžināt!

 

Nu tas tā īsumā par pasākumu. Lai vēlreiz atgrieztos pasākumā, var uzlikt fonā kādu ballītes dziesmu un izskatīt bildes no RTU SP 30. dzimšanas dienas!

 

Paldies Tev, RTU SP, par iespējām, par izaugsmi un draudzību, ko pie Tevis var gūt!

Daudz laimes Tev, RTU SP!

 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

Sindija Vītola

Publikācijas datums

2. maijs, 2022 plkst. 20:41

Līdzīgi raksti

Jaunumi