RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

3D Printēšanas konkursa fināls

18. jūnijs
.
.

18. jūnijā plkst. 15.00 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks 3D printēšanas konkursa fināls, kurā studenti prezentēs apbalvošanas modeļu prototipus Pasaules kausa posmam kamaniņu sportā Siguldā.

Jau šodien, 18. jūnijā, no plkst. 15:00 Ķīpsalas ielā 5, 117. auditorijā norisināsies 3D Printēšanas konkursa fināls, kurā 6 studentu komandas demonstrēs apbalvošanas modeļu prototipus Pasaules kausa posmam kamaniņu sportā Siguldā. Fināla žūrijā būs Dizaina fabrikas, Studentu parlamenta un Latvijas Sporta federācijas pārstāvji, kā arī izaicinājuma veidotājs - Latvijas kamaniņu sporta izlases treneris un mehāniķis Mārtiņš Rubenis.

Studentu komandu izstrādātie apbalvojumu modeļi dažādos vizuālos veidos reprezentē kamaniņu sportu, Siguldas kamaniņu un bobsleja trasi un Siguldas pilsētas reljefu. Konkursa dalībniekiem bija brīva iespēja izvēlēties, kādu apbalvošanas modeli izstrādāt, tādēļ tapuši prototipi gan medaļām, gan citām apbalvojuma formām. Vērtējot izstrādājumus, konkursa finālā liela vērība tiks pievērsta radošumam un funkcionālajam dizainam.

Kā M. Rubenis atzīst: „Šis ir ļoti interesants un visaptverošs izaicinājums, jo gala versija var būt vienkāršs dizaina priekšmets, kas ietver redzējumu, kā attēlot ātruma dinamikas, zinātnes un cilvēka mijiedarbību, vai tā var būt jauna kamanas modeļa miniatūra, kas mums, Latvijas kamaniņu izlasei, paver jaunu skatījumu uz lietām, ko ikdienā darām.”

Ko par konkursu domā tā finālisti un organizatori, skaties raidījuma „900 sekundes” fragmentā - https://tv3play.skaties.lv/900-sekundes-10760083

Konkursa uzvarētājus un galvenās balvas – 3D printera – ieguvējus noskaidrosim jau šodien lielajā finālā!

Vēlam veiksmi, un lai uzvar labākais!

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Studentu parlaments

Publikācijas datums

18. jūnijs plkst. 1:23

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_