RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

Aicina iepazīt studentu radītus prototipus

18. janvāris, 16:30
RTU Zinātnes un inovāciju centra zāle «Moon», Ķīpsalas ielā 6A
.
.

18. janvārī plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra jaunajā pasākumu zālē «Moon», Ķīpsalas ielā 6A, studentu inovāciju grantu programmas aktivitātes «Vertikāli integrēts projekts» dalībnieki prezentēs rudens sezonā paveikto un iepazīstinās ar prototipiem.

Ar šo pasākumu tiks noslēgta «Vertikāli integrēts projekta» (VIP) 2022. gada rudens sezona. 

VIP dod iespēju studentiem no dažādām studiju programmām un līmeņiem sadarboties ilgtermiņa pētniecības projektā, vienlaikus stiprinot un paplašinot mācībspēku zinātnisko darbību. Studentu komandas ir starpdisciplināras un vertikāli integrētas, proti, studējošie pārstāv dažādus studiju līmeņus, sākot no RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēniem līdz bakalaura, maģistrantūras un pat doktorantūras studentiem. Studentu un pētnieku sadarbībā top prototipi un idejas risinājumiem bioenerģijas, notekūdeņu attīrīšanas, zemas enerģijas patēriņa ēku, kosmosa, sensora tehnoloģiju, digitālo dvīņu un robotikas jomās. 

VIP ir viena no vērienīgās studentu inovāciju grantu programmas aktivitātēm (ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/18/A/006 «Inovāciju granti jūrniecības nozarē studējošajiem»). RTU VIP aktivitāti īsteno kopš 2019. gada (no 2019. gada līdz 2022. gadam projektā «RTU inovāciju granti studentiem», kopš 2022. gada – projektā «Inovāciju granti jūrniecības nozarē studējošajiem»), lai attīstītu studentos inovatīvo domāšanu, jaunradi un uzņēmējspējas.
 

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

11. janvāris plkst. 13:12

Līdzīgi notikumi