Pieslēdzies RTU!

Pieslēdzies RTU!

Sākot no otrdienas, 29. marta, līdz 29. aprīlim RTU aicina visus, kurus interesē studijas Latvijā vienīgajā daudznozaru tehniskajā universitātē, katru otrdienas un trešdienas vakaru plkst. 18.00–19.00 piedalīties tiešsaistes pasākumā «Pieslēdzies RTU!», kur RTU studenti stāstīs par studijām, studentu dzīvi un karjeras iespējām pēc RTU absolvēšanas. Katrai fakultātei, kā arī RTU studiju un zinātnes centriem reģionos būs atvēlēta sava diena, savukārt noslēgumā varēs uzzināt par uzņemšanas procesu RTU. Skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus, kā arī pārbaudīt savas zināšanas, piedaloties konkursā.

Tiešsaistes raidījumu plāns:

 • Būvniecības inženierzinātņu fakultāte;
 • Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte;
 • Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte;
 • Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte;
 • Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte;
 • Inženierekonomikas un vadības fakultāte;
 • Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte;
 • E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte;
 • Arhitektūras fakultāte;
 • Studiju un zinātnes centri Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī;
 • Uzņemšana RTU.

«Pieslēdzies RTU!» varēs redzēt RTU Facebook lapā, un to vadīs Edgars Bāliņš un Nansija Garkalne. Tiešraidē moderatori iztaujās fakultāšu studentus, aicinot izstāstīt par studentu dzīvi, budžeta vietām, iespējām pilnveidot savas zināšanas fakultāšu laboratorijās un interešu klubos, prakses un studiju apmaiņas programmām, darba iespējām studiju laikā un pēc RTU absolvēšanas, kā arī par citiem skatītājus interesējošajiem tematiem.

Skatītājiem būs iespēja arī pārbaudīt savas zināšanas, piedaloties spēlē «Vai esi gudrāks par Edgaru Bāliņu un Nansiju Garkalni?». Pirms raidījuma būs jāaizpilda tests, un tie, kuri izrādīsies visgudrākie, saņems pavasarīgas dāvaniņas no RTU.  

Plašāka informācija par studiju programmām.

Plašāka informācija par uzņemšanu

 
2021. gada pasākums «Pieslēdzies RTU!»

«Pieslēdzies RTU» seko tiešsaistes sarunām Facebook Live ar RTU fakultāšu studentiem  no 29. marta līdz 29. aprīlim, katru darba dienas vakaru plkst. 18.00.

«Pieslēdzies RTU!» ir īpašs pasākums, kas vidusskolēniem divas nedēļas ļauj iejusties RTU studentu ādā un uzzināt visu par studijām mūsu universitātē no mūsu esošo studentu skatu punkta.
 
Seko studentiem no deviņām RTU fakultātēm, iepazīsti studiju programmas un piedalies tiešsaistes sarunās.

Katru vakaru no plkst.18 līdz 19 studenti dalijās savā pieredzē par studijām universitātē un pastāstija visu, kas varētu interesēt topošo studentu. 
 

Katra diena veltīta vienai fakultātei: 

2020. gada pasākums «Pieslēdzies RTU!»

No 2020. gada 20. līdz 30. aprīlim notika pasākums «Pieslēdzies RTU!», kura laikā tika intervēti fakultāšu pārstāvji un studenti, uzzinājām par studiju un ārpusstudiju dzīvi RTU. Bija iespējams uzzināt par interesējošās fakultātes studiju programmām, vidi un iespējām, ko tā piedāvā studentiem. Tā kā intervijas notika tiešraidē RTU Facebook lapā, jebkurš varēja uzdot jautājumus un uzreiz saņemt atbildes.

Noskatoties sarunas vari gūt iespaidu par to, kā ir būt RTU studentam. Fakultāšu pārstāvji atklāj detaļas par studiju dzīvi, ko citur nevarēsi uzzināt. Tāpēc aicinām noskatīties sev interesējošās fakultātes video sarunu un ieskatīties fakultātes ikdienā.

Šeit vari noskatīties video sarunas ar katru no deviņām RTU fakultātēm:

Arhitektūras fakultāte

Būvniecības inženierzinātņu fakultāte

Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte

Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte