RTU Atvērto durvju diena

Ik gadu RTU ver durvis, lai topošos studentus iepazīstinātu ar universitātes piedāvātajām studiju un ārpusstudiju iespējām, atbildētu uz neskaidrajiem jautājumiem un informētu par uzņemšanas nosacījumiem. 2021. gadā pasākums norisinājās tiešsaistē, tādēļ interesentiem aizvien pieejama pasākuma vietne, kurā apkopots teju viss, kas varētu interesēt topošo studentu. 27 stendos atradīsi RTU piedāvātās studiju programmas, plašu informāciju par ārpus studiju aktivitātēm un daudz cita, tostarp septiņu informatīvo vebināru ierakstus par dažādiem topošajam studentam aktuāliem jautājumiem.

Reģistrējies un iepazīsti RTU – ienac.rtu.lv.

Vebināru tēmas:

• «Kas jāzina topošajam RTU studentam?», Inesa Bušovska, RTU Uzņemšanas nodaļas vadītāja;
  • «Kā sagatavoties matemātikas/fizikas centralizētajiem eksāmeniem?», Loreta Juškaite, RTU Sagatavošanas kursu nodaļas vadītāja;
  • «Ārpusstudiju iespējas», Māris Žugs un Viestards Vents Litavnieks, RTU Studentu parlaments;
  • «Kā sagatavoties ķīmijas centralizētajam eksāmenam?», Māra Plotniece, RTU asociētā profesore;
  • «Dizaina Fabrika – studē praktiski!», Kristīne Šteinerte un Matijs Babris, RTU Dizaina fabrika;
  • «Karjeras izvēles priekšnoteikumi», Marta Rubīna, RTU Karjeras konsultante
  • «Kā vecākiem atbalstīt topošo studentu?», Viktorija Gaina, RTU psiholoģe

Vebināru ierakstus meklē: ienac.rtu.lv, kā arī mūsu youtube kontā.

Atvērto durvju diena 2021

2021. gada 26. februārī norisinājās pirmais RTU atvērto durvju dienu pasākums tiešsaistē, kas pulcēja vairāk nekā 1000 interesentu no visas Latvijas. Dalībniekiem no plkst. 10.00 līdz 16.00 bija iespēja apmeklēt 26 RTU fakultāšu, reģionālo centru un Biznesa skolas, ārpusstudiju iespēju un vispārīgi informatīvos stendus, kā arī uzzināt par studiju un studējošā kredītu Swedbank stendā un apmeklēt RTU Inženierzinātņu vidusskolai veltītu stendu. Papildu tam visas dienas garumā pasākuma apmeklētājiem tika piedāvāti informatīvi vebināri, kuru ieraksti ir meklējami ienac.rtu.lv, kā arī RTU youtube kontā.

RTU Atvērto durvju diena tika organizēta pēc izstādes principa – speciāli izstādēm veidotajā interneta platformā katrai fakultātei bija savs stends, kurā varēja iegūt informāciju par to, kādas studiju programmas tā piedāvā, kādas ir darba iespējas pēc fakultātes absolvēšanas, kā arī noskaidrot vēl citus apmeklētājus interesējošus jautājumus. Bija iespēja arī uzzināt, kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem matemātikā, fizikā un ķīmijā, kādi ir RTU uzņemšanas nosacījumi, kā vēl iespējams piedalīties RTU organizētajos topošo studentu sagatavošanas kursos, kas jāzina par maksas studijām, kāds ir maģistrantūras programmu piedāvājums un kādas ir studentu iespējas mācīties veidot savu biznesu, piedaloties biznesa inkubatorā, piesakoties Studentu inovāciju grantiem, kā arī strādājot RTU Dizaina fabrikā un veidojot savu inženiertehnisko ideju prototipus.

Bez tam bija arī iespēja ar 360 grādu tūres palīdzību izstaigāt universitātes telpas un apskatīt fakultātes un laboratorijas, kā arī iepazīties ar RTU ārpusstudiju aktivitāšu plašo klāstu, piemēram, uzzināt, ko studenti iegūst, darbojoties Studentu parlamentā, kādas ārpusstudiju aktivitātes piedāvā RTU Sporta un Kultūras centrs, un iegūt informāciju par dzīves apstākļiem RTU dienesta viesnīcās.

Ja nepaspēji piedalīties pasākumā  vai vēlies vēlreiz apmeklēt interesējošos stendus, tad pieslēdzies vietnei ienac.rtu.lv un atrodi visu interesējošo vienuviet!