Pieslēdzies RTU!

«Pieslēdzies RTU» seko tiešsaistes sarunām Facebook Live ar RTU fakultāšu studentiem  no 19. līdz 30. aprīlim, katru darba dienas vakaru plkst. 18.00.

«Pieslēdzies RTU!» ir īpašs pasākums, kas vidusskolēniem divas nedēļas ļauj iejusties RTU studentu ādā un uzzināt visu par studijām mūsu universitātē no mūsu esošo studentu skatu punkta.

Seko studentiem no deviņām RTU fakultātēm, iepazīsti studiju programmas un piedalies tiešsaistes sarunās.

Katru vakaru no plkst.18 līdz 19 studenti dalijās savā pieredzē par studijām universitātē un pastāstija visu, kas varētu interesēt topošo studentu.

Katra diena veltīta vienai fakultātei:

Pasākuma programma katru darba dienu:

• 14.00–16.00 seko RTU kontam FB un uzzini no mūsu studentiem, kurās studiju programmās iespējams studēt;
  • 18.00–19.00 Facebook Live raidījums «Pieslēdzies RTU!» – interaktīvas studentu sarunas par studijām un studenta dzīvi fakultātē. Uzdod jautājumus pasākuma laikā un saņem atbildi tūlīt.

Šo divu pasākuma nedēļu laikā vidusskolēniem bija iespēja izzināt arī kāda konkrēta studenta pieredzi, piedaloties akcijā «Seko studentam!», kas šogad norisināsies «Pieslēdzies RTU!» laikā.

Plašāka informācija par studiju programmām.

Plašāka informācija par uzņemšanu

2020. gada pasākums «Pieslēdzies RTU!»

No 2020. gada 20. līdz 30. aprīlim notika pasākums «Pieslēdzies RTU!», kura laikā tika intervēti fakultāšu pārstāvji un studenti, uzzinājām par studiju un ārpusstudiju dzīvi RTU. Bija iespējams uzzināt par interesējošās fakultātes studiju programmām, vidi un iespējām, ko tā piedāvā studentiem. Tā kā intervijas notika tiešraidē RTU Facebook lapā, jebkurš varēja uzdot jautājumus un uzreiz saņemt atbildes.

Noskatoties sarunas vari gūt iespaidu par to, kā ir būt RTU studentam. Fakultāšu pārstāvji atklāj detaļas par studiju dzīvi, ko citur nevarēsi uzzināt. Tāpēc aicinām noskatīties sev interesējošās fakultātes video sarunu un ieskatīties fakultātes ikdienā.

Šeit vari noskatīties video sarunas ar katru no deviņām RTU fakultātēm:

Arhitektūras fakultāte

Būvniecības inženierzinātņu fakultāte

Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte

Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte