Pieslēdzies RTU!

Ņemot vērā ārkārtas situāciju, ikgadējās RTU Atvērto durvju dienas vietā esam sagatavojuši iespēju iepazīt tavu nākotnes universitāti tiešsaistē.

No 20. līdz 30. aprīlim notika pasākums «Pieslēdzies RTU!», kura laikā tika intervēti fakultāšu pārstāvji un studenti, uzzinājām par studiju un ārpusstudiju dzīvi RTU. Bija iespējams uzzināt par interesējošās fakultātes studiju programmām, vidi un iespējām, ko tā piedāvā studentiem. Tā kā intervijas notika tiešraidē RTU Facebook lapā, jebkurš varēja uzdot jautājumus un uzreiz saņemt atbildes.

Noskatoties sarunas vari gūt iespaidu par to, kā ir būt RTU studentam. Fakultāšu pārstāvji atklāj detaļas par studiju dzīvi, ko citur nevarēsi uzzināt. Tāpēc aicinām noskatīties sev interesējošās fakultātes video sarunu un ieskatīties fakultātes ikdienā.

Šeit vari noskatīties video sarunas ar katru no deviņām RTU fakultātēm:

Arhitektūras fakultāte

Būvniecības inženierzinātņu fakultāte

Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte

Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte

Plašāka informācija par studiju programmām.

Plašāka informācija par uzņemšanu

Nāc studēt