Bērnu un jauniešu universitāte

RTU Bērnu un jauniešu universitāte (BJU) ir izglītojošu nodarbību cikls, kura mērķis ir paplašināt skolēnu redzesloku, padziļināt viņu zināšanas par dabu, zinātni un tehnoloģijām, kā arī popularizēt eksaktās zinātnes un inženierzinātnes.

Nodarbības paredzētas 2.–9. klases skolēniem un organizētas vairākās vecuma grupās. Tās notiek RTU telpās mācību gada laikā, katrai grupai vienu reizi nedēļā. RTU BJU ir dalībniece tīklojumā EUCU.net, kas apvieno un veicina sadarbību starp bērnu un jauniešu universitātēm Eiropā un citviet pasaulē.

Pieteikšanās uz 2018. gada rudens semestra nodarbībām sāksies septembrī.

Lai nepalaistu garām pieteikšanos un vienmēr saņemtu aktuālo informāciju, reģistrējiet savu e-pastu jaunumu saņemšanai.

Dalības maksas apmaksas kārtība

Saņēmējs:
PVN reģistrācijas numurs:

Konts:
Maksājuma mērķis:

Maksājuma mērķa piemērs:

Rīgas Tehniskā universitāte
LV90000068977
LV75HABA0551024105883
RTU BJU, bērna vārds, uzvārds un personas kods

RTU BJU, Jānis Paraudziņš, 111111-22222

• Tiem, kuri iepriekš nav apmeklējuši RTU BJU nodarbības, pirmā nodarbība ir bez maksas.
  • Dalības maksa vienai nodarbībai ir 6,00 eiro.
  • Dalības maksu nepieciešams iemaksāt pirms nodarbības sākuma.
  • Maksājumu veic ar bankas pārskaitījumu:
  • Ar vienu pārskaitījumu var maksāt par vienu vai vairākām nodarbībām.
  • Pirms nodarbības sākuma nepieciešams nosūtīt maksājuma uzdevumu uz , vai arī iesniegt izdrukātu maksājuma uzdevumu nodarbības vadītājam.
  • Apmaksa par nodarbību ir spēkā visu semestri līdz 31. maijam, t.i. samaksājot par nodarbību var ierasties uz jebkuru turpmāko nodarbību šajā semestrī.

Lai piedalītos nodarbībā:

1. Jāaizpilda pieteikšanās anketa;
  2. Pēc apstiprinājuma saņemšanas jāsamaksā dalības maksa;
  3. Jāiesniedz maksājuma uzdevums;
  4. Jāierodas uz nodarbību.

Sīkāka informācija:

+371 67089023