Atvērto durvju diena

RTU Atvērto durvju diena notika 30. martā no plkst. 9 līdz 15 Ķīpsalas ielā 6, Rīgā. Pasākumā varēja iepazīties ar studiju iespējām Rīgas Tehniskajā universitātē, apmeklēt fakultātes, kā arī uzzināt par studiju un ārpusstudiju dzīvi.

Atvērto durvju dienas informatīvie pasākumi sākās plkst. 9.00 Ķīpsalas ielā 6, kur bija izvietoti RTU fakultāšu informatīvie stendi. Tajos konsultanti stāstīja par visu studiju līmeņu programmām un uzņemšanas nosacījumiem, ārpusstudiju dzīvi un citiem jautājumiem.

Pasākumā notika arī informatīvas lekcijas, kurās RTU pārstāvji sniedza ieteikumus, kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem fizikā, ķīmijā un matemātikā, informēja par uzņemšanas kārtību pamatstudiju programmās.

Noslēgumā skolēniem bija iespēja doties ekskursijās, mācībspēku un studentu pavadībā iepazīstot fakultātes un laboratorijas RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā.

Atvērto durvju dienā skolēnus un viņu vecākus plkst. 10.00 un 12.00 Kronvalda bulvārī 1 gaidīja arī RTU Inženierzinātņu vidusskola.

Atvērto durvju dienas programma pdf

Nāc studēt