Atvērto durvju diena

Atvērto durvju diena

14. aprīlī no plkst. 10 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina centrā Ķīpsalā (Ķīpsalas iela 6, Rīga) notiks RTU Atvērto durvju diena, kurā interesenti varēs iegūt informāciju par studijām RTU kā bakalaura, tā maģistra un doktora līmeņos, uzņemšanas nosacījumiem un sagatavošanas kursiem, kā arī saņemt konsultācijas par karjeras izvēli, centralizētajiem eksāmeniem un apskatīt studentu pilsētiņu Ķīpsalā, iepazīstoties ar studiju vidi un laboratorijām.

Atvērto durvju dienas programma

Dizaina centrā būs izvietoti deviņu RTU fakultāšu, nepilna laika studiju un uzņemšanas komisijas, doktora studiju un studentu viesnīcu informācijas punkti, kuros konsultanti sniegs atbildes uz jautājumiem par studiju iespējām, uzņemšanas nosacījumiem, studiju ikdienu un citiem jautājumiem. Interesentiem būs iespēja arī iepazīties ar RTU Inženierzinātņu vidusskolas pārstāvjiem un uzzināt par mācībām, uzņemšanu un iestājpārbaudījumu.

No plkst. 10 līdz 13 Dizaina centrā noritēs arī lekcijas par uzņemšanu, studijām un karjeras izvēli, savukārt no plkst. 13 būs iespēja iepazīties ar studiju programmām, vidi un laboratorijām RTU fakultātēs.

Piesakies notikumam un seko aktualitātēm Facebook!

Gaidīsim arī Atvērto durvju dienās RTU filiālēs:
RTU Cēsu filiāle – 11. aprīlī plkst. 16
RTU Liepājas filiāle – 5. aprīlī un 10. maijā plkst. 16
RTU Ventspils filiāle – 12. aprīlī plkst.16
RTU Daugavpils filiāle – 21. aprīlī plkst.12

Papildu informācija par Atvērto durvju dienu

RTU Atvērto durvju dienas programma

Nāc studēt