Atvērto durvju diena

2020. gadā RTU Atvērto durvju diena notiks 25. aprīlī.

Atvērto durvju dienā apmeklētāji varēs iepazīties ar RTU bakalaura, maģistrantūras un doktorantūras studiju programmu piedāvājumu un uzņemšanas nosacījumiem, apmeklēt fakultātes, saņemt atbildes uz jautājumiem par studiju un ārpusstudiju dzīvi RTU.

Interesenti varēs doties ekskursijās uz fakultātēm, kuras būs sagatavojušas īpašu pasākumu programmu, sniedzot iespēju iepazīt fakultāšu telpas, laboratorijas, noklausīties prezentācijas par studiju programmām, iepazīties ar mācībspēkiem, studentiem.

Notiks arī informatīvās lekcijas, kurās RTU pārstāvji sniegs ieteikumus, kā sagatavoties un veiksmīgi nokārtot centralizētos eksāmenus fizikā, ķīmijā un matemātikā, kā arī informēs par uzņemšanas nosacījumiem un kārtību, kādā notiek pieteikšanās studijām.

Uz Atvērto durvju dienu aicināti ne tikai skolēni, bet arī tie, kuri interesējas par maģistrantūras studijām, kā arī iespējām studēt neklātienē – vakaros vai brīvdienās, tādejādi apvienojot studijas ar darbu.

Nāc studēt