RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs
Parādīt izvēlni
RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs

RTU IVPC vadītāja I. Gudro saņem balvu «Par ieguldījumu. Sieviete – dizaina veicinātāja 2019»

9. jūlijs, 2020
.
.

Trešdien, 8. jūlijā, kultūras pilī «Ziemeļblāzma» tika paziņoti konkursa–foruma «Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2019» rezultāti. Laureātu vidū ir arī RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centra (IVPC) vadītāja Dr. sc. ing. Ilze Gudro. No sirds sveicam!

I. Gudro RTU IVPC vada kopš tā dibināšanas 2017. gada 1. februārī, vienlaikus turpinot strādāt arī Dizaina tehnoloģiju institūtā (DTI). Viņas vadībā DTI maģistranti izstrādāja un realizēja arī RTU IVPC vēstures ekspozīcijas zāles dizaina koncepciju, ko atzinīgi vērtē Latvijas muzeju profesionāļi.

Konkurss–forums «Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā» Latvijā notiek ceturto reizi, un tā mērķis ir iedvesmot sabiedrību ar veiksmes stāstiem, kuru autores ir aktīvas, radošas personības – līderes, kuru enerģija un spēki tiek veltīti sabiedriski nozīmīgu notikumu veicināšanai arhitektūrā, būvniecībā un dizainā. Konkursa–foruma patrone visus šos gadus ir Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce. Konkursu–forumu organizē biedrība «Building Design and Construction Council» (BDCC) sadarbībā arī Rīgas domes Īpašuma departamentu. 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

9. jūlijs, 2020 plkst. 11:17

Līdzīgi raksti

Par mums

Jaunumi