RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs
RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs

Pagarināts rakstu iesniegšanas termiņš RTU IVPC zinātniskajam žurnālam

7. janvāris, 2021

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un izsludināto ārkārtējo situāciju saistībā ar Covid-19, RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs (IVPC) pagarina zinātnisko rakstu iesniegšanas termiņu līdz 2021. gada 15. martam.

Nākamo – piekto – RTU IVPC zinātniskā žurnāla «Inženierzinātņu un augstskolu vēsture» 2021/5 krājumu plānots laist klajā ierastajā laikā – 2021. gada oktobrī.

RTU IVPC zinātniskais žurnāls iznāk reizi gadā, tajā tiek apkopoti pētījumi par inženierzinātņu un augstskolu vēsturi, mācībspēkiem, absolventiem, studentiem un citiem ar inženierzinātnēm saistītiem jautājumiem.

Zinātniskajā žurnālā tradicionāli tiek publicēta arī kārtējā RTU akadēmiskā gada nozīmīgāko notikumu hronoloģija un atvadu vārdi mūžībā aizgājušajiem ilggadējiem RTU zinātniekiem un mācībspēkiem.

RTU IVPC zinātniskais žurnāls iznāk divās valodās (atsevišķos krājumos) – latviešu un angļu.

Zinātniskais žurnāls elektroniskā formātā un zinātnisko rakstu noformēšanas noteikumi.

7. janvāris, 2021 plkst. 11:34

Par mums