RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs
Parādīt izvēlni
RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs

Klajā laista profesores A. Zigmundes grāmata «Trīs pirmie poļu tautības Latvijas olimpieši (1924–1928)»

6. marts
.
.
RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis sveic profesori Alīdu Zigmundi

Klātesot Polijas Republikas vēstniecei Rīgā V. E. Monikai Mikališinai (Monika Michaliszyn) kundzei, Latvijas Olimpiskās akadēmijas (LOA) izpilddirektorei Antrai Gulbei, Latvijas Zinātņu akadēmijas viceprezidentam akadēmiķim Andrejam Krasņikovam, RTU rektoram akadēmiķim Leonīdam Ribickim un Senāta priekšsēdētājai profesorei Elīnai Gailei-Sarkanei, RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrā atklāta profesores Alīdas Zigmundes grāmata «Trīs pirmie poļu tautības Latvijas olimpieši (1924–1928)».

Tas ir pētījums par trim pirmajiem poļu tautības olimpiešiem, kuri piedalījās olimpiskajās spēlēs 1924. un 1928. gadā un pārstāvēja Latvijas Republiku. Tekstu papildina olimpiešu un viņu ģimenes locekļu fotogrāfijas un dokumentu kopijas. Grāmata tapusi ar Polijas Republikas vēstniecības Rīgā un LOA atbalstu.

Ar šīs grāmatas iznākšanu profesore A. Zigmunde atzīmē nozīmīgas darba un dzīves jubilejas. Lai apsveiktu profesori, pasākumā kuplā skaitā pulcējās viņas kolēģi, zinātnisko darbu līdzautori, draugi, atbalstītāji un radinieki.

Kopīgot rakstu

Par mums

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

6. marts plkst. 9:44

Līdzīgi raksti

Jaunumi