RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs
RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs

Izsludināta rakstu iesniegšana RTU IVPC zinātniskā žurnāla 2022/6 numuram

2. novembris, 2021

Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs (RTU IVPC) aicina jūs publicēt savus zinātniskos rakstus centra zinātniskajā žurnālā «Inženierzinātņu un augstskolu vēsture»!

RTU IVPC zinātniskā žurnāla nākamo numuru (2022/6) plānots laist klajā 2022. gada oktobrī.

Lai pieteiktu zinātnisko rakstu publicēšanai 2022/6 numurā, līdz šā gada 1. decembrim elektroniski jāiesniedz zinātniskā raksta tēzes.

Precīza informācija par tēžu un zinātniskā raksta iesniegšanu, noformēšanu, termiņiem un citiem jautājumiem, kas saistīti ar RTU IVPC zinātnisko žurnālu pieejama mājaslapā.

RTU IVPC zinātniskā žurnāla apjoms ir ierobežots, tāpēc gadījumā, ja tas tiks pārsniegts un žurnāla redkolēģija jūsu tēzes atzīs par saistošām un interesantām, jums būs iespēja ar savu zinātniskā pētījuma prezentāciju uzstāties RTU 63. starptautiskās zinātniskās konferences sekcijas «Inženierzinātņu un augstskolu vēsture» sēdē, kas plānota 2022. gada oktobrī un būs veltīta RTU 160. jubilejai. Savukārt jūsu zinātniskais raksts šādā gadījumā tiks publicēts RTU IVPC 2023/7 numurā.

RTU IVPC zinātniskais žurnāls iznāk reizi gadā, un tā mērķis ir publicēt pētījumus inženierzinātņu un augstskolu vēsturē, iepazīstināt ar tiem studentus, mācībspēkus un citus vēstures interesentus, popularizējot sasniegumus augstskolās un saglabājot Latvijas augstskolu vēsturisko mantojumu.

Žurnāla rakstu tematika: Latvijas augstskolu absolventu, mācībspēku un studentu darbība un ieguldījums inženierzinātnēs, fabriku, rūpnīcu un atsevišķu rūpniecības nozaru darbība, augstskolu darbība.

Kopš 2018. gada RTU IVPC zinātniskais žurnāls iznāk atsevišķos izdevumos latviešu un angļu valodā. Žurnāls «History of Engineering Science and Institutions of Higher Education» iekļauts starptautiskajā zinātnisko publikāciju bibliogrāfiskās un citēšanas informācijas datubāzē ERIH PLUS.

2. novembris, 2021 plkst. 11:09

Par mums