Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
Parādīt izvēlni
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

Kur strādā absolventi?

Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes absolventi, atbilstoši interesēm un kvalifikācijai, var strādāt ražošanā, zinātnē, komercfirmās, valsts iestādēs, vai arī papildināt savas zināšanas citu valstu augstskolās.

Fakultātes absolventi – speciālisti (bakalauri, inženieri, maģistri, doktori) vada, organizē un uzrauga ražošanas procesus, projektē, būvē un uzrauga ražošanas mašīnas un ierīces, vada projektus, veic pētījumus un ekspertīzes, kā arī veic administrēšanas pienākumus.

Pēc studiju beigšanas iespējams strādāt dažādu nozaru iekārtu un aparātu projektēšanas un pētniecības iestādēs, profesionāli pedagoģisko darbu, inženiera darbu mašīnbūves, kokrūpniecības, pārtikas rūpniecības, veselības aprūpes iestādēs, siltuma apgādes, dzelzceļa transporta, aviācijas transporta, auto transporta un pārvadājumu organizēšanas firmās, kā arī citu ražošanas nozaru uzņēmumos.

Rihards Blese

LDDK Izglītības un nodarbinātības jomas vadītājs

Diāna Laipniece

IZM Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktora vietniece politikas ieviešanas un monitoringa jomā

Māris Kānītis

«Adven Latvia» valdes loceklis

Arnis Petrānis

«Peruza» valdes priekšsēdētājs

Kārlis Roķis

RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes absolvents 

Varis Žentiņš

RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes absolvents

Ruslans Muhitovs

RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes absolvents