Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes studenti aicināti pieteikties Galenieku ģimenes stipendijām

5. septembris
Foto: pixabay.com

2018. gadā ASV dzīvojošie latviešu izcelsmes mecenāti Valija un Modris Galenieki nodibinājuši jaunu stipendiju ar mērķi atbalstīt sekmīgākos pamatstudiju inženierzinātņu studentus. Stipendija paredzēta Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes bakalaura studiju programmu 2.–4. kursa studentiem.

Kopā tiks piešķirtas piecas stipendijas, katra – 1000 eiro. Pieteikties stipendijai var līdz 30. septembrim.

Stipendija tiek izsniegta sadarbībā ar labdarības organizāciju «Friends of the University of Latvia» un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fondu.

Papildu informācija.

5. septembris plkst. 15:23