Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
Parādīt izvēlni
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

Ziņas

RTU students iegūst Amerikas latviešu Galenieku stipendiju

Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 4. kursa students Ņikita Kuzmins ieguvis Amerikas latviešu Valijas un Modra Galenieku stipendiju, ko viņš saņems 2019./2020. akadēmiskajā gadā. 

30. oktobris

RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte svin 155. jubileju

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF) šonedēļ svin savu 155. dzimšanas dienu. Jubilejas gads fakultātei ir īpašs, jo septembrī MTAF ieguva jaunu mājvietu Ķīpsalas studentu pilsētiņā, kur tiek koncentrētas RTU inženierzinātņu fakultātes un kas tiek veidota par Baltijā modernāko inženierzinātņu centru. 

22. oktobris

RTU jaunais zinātnieks Jānis Lungevičs palīdz uzņēmumiem veikt precīzus mērījumus

«Universitātei ir jāparāda industrijai, kādas iespējas tā piedāvā uzņēmumiem, jo mums ir pamatīgs progress tehniskajā jomā,» – tā ceturtdien, 17.oktobrī, Latvijas Radio 1 raidījumā «Zināmais nezināmajā» saka Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) doktorants Jānis Lungevičs. Viņš 14. oktobrī, RTU 157. dzimšanas dienā, par aktīvu sadarbību ar uzņēmumiem saņēma RTU «Gada studentu balvu valorizācijā». 

17. oktobris
_