Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
Parādīt izvēlni
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

Ziņas

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, RTU lekcijas notiek attālināti

Reaģējot uz epidemioloģisko situāciju valstī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) līdz rudens semestra beigām 2021. gada 31. janvārī studijas notiek tikai attālināti. Darbiniekiem, kuri atrodas RTU iekštelpās, obligāti jālieto sejas aizsargmaskas un jāievēro citi drošības pasākumi.

21. decembris, 2020

«BALTECH» konferencē Baltijas valstu tehnisko universitāšu studenti un rektori diskutēs par Covid-19 izaicinājumiem

Baltijas valstu tehnisko universitāšu konsorcija «BALTECH» gadskārtējā konference šogad pirmo reizi notiks tiešsaistē. Konferences atklāšanas dienā, 27. janvārī, plkst. 12.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments aicina interesentus uz trīs Baltijas valstu tehnisko universitāšu rektoru diskusiju par augstskolu pieredzi un risinājumiem, nodrošinot studiju procesu Covid-19 pandēmijas laikā. 

20. janvāris

RTU piedāvā inovāciju atbalsta instrumentus studentiem, pieejamas stipendijas un finansējums ideju īstenošanai

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) janvārī un februārī aicina studentus pieteikties dalībai dažādās Studentu inovāciju grantu programmas aktivitātēs, lai vairotu uzņēmējspējas, attīstītu biznesa idejas un sadarbotos ar uzņēmumiem, risinot to attīstībai būtiskus izaicinājumus. Studentiem ir pieejamas stipendijas un finansiāls atbalsts izpētei un ideju īstenošanai.

19. janvāris
_