Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
Parādīt izvēlni
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

Ziņas

Topošajiem studentiem jāapstiprina iegūtā studiju vieta

Topošajiem studentiem, kuri pieteikušies bakalaura un 1. līmeņa (koledžas) studijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) vienotajā uzņemšanā, ir jāapstiprina iegūtā studiju vieta, par kuru reflektanti saņems paziņojumu piektdien, 13. jūlijā, pēc plkst. 15.00. Atsakoties no iegūtās vietas vai nepiesakoties konkursa 2. kārtai, reflektants izstājas no vienotās uzņemšanas un zaudē iespēju iegūt studiju vietu.

12. jūlijs

Darba devēji topošajiem studentiem iesaka studēt RTU

Jau septīto gadu Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ir ieguvusi darba devēju ieteiktākās augstskolas titulu aptaujā, ko veido Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) sadarbībā ar karjeras un izglītības portālu prakse.lv. Tā ir nepārprotama norāde, ka darba tirgū ir vajadzīgi inženieri un augsto tehnoloģiju speciālisti un ka tos vislabāk profesionālajai dzīvei sagatavo RTU. 

5. jūlijs

Topošie studenti inženierzinātnes novērtē kā perspektīvas darba tirgū

«Mums ģimenē visi ir saistīti ar aviāciju, tāpēc arī es vēlos to studēt,» saka Aleksandra, kura pirmajā uzņemšanas dienā, 3. jūlijā, viena no pirmajām bija ieradusies Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), jo vēlas studēt programmā «Aviācijas transports». Uzņemšana RTU ir sākusies, un dokumentu uzrādīšana ilgs līdz 10. jūlija vakaram. RTU uzņemšana notiek RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, Arhitektūras fakultātes ēkā, Ķīpsalas ielā 6.

3. jūlijs