Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
Parādīt izvēlni
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

Ziņas

Notiks studentu zinātniski tehniskās konferences plenārsēde

Trešdien, 22. maijā, plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6 notiks RTU 60. studentu zinātniski tehniskās konferences plenārsēde. Tās laikā būs iespējams tikties ar vairākiem desmitiem studējošo, dzirdēt viņu darbu prezentācijas un detalizētus zinātnisko darbu izklāstus, un pētījumus, uzdot viņiem jautājumus, kā arī noslēgumā pievienoties apbalvošanas ceremonijā. Plenārsēdi un konferenci rīko RTU Studentu parlaments. 

17. maijs

RTU studentu komandas no pneimobiļu sacensībām Ungārijā atgriežas ar vairākām godalgām

Viena pirmā, divas otrās, viena trešā vieta dažādās disciplīnās, kā arī jauns Latvijas rekords – ar šādiem izciliem rezultātiem divas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) studentu komandas atgriezušās no starptautiskajām paškonstruēto pneimobiļu sacensībām «XII International Aventics Pneumobile Competition», kas no 9. līdz 11. maijam norisinājās Egerā, Ungārijā. 

14. maijs

Valsts prezidents RTU zinātniekiem pasniedz augstus valsts apbalvojumus

Svinīgā ceremonijā Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis par nozīmīgu zinātnisko darbību un ieguldījumu zinātnes un augstākās izglītības attīstības veicināšanā pasniedza Atzinības krustus Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) vadošajam pētniekam Jānim Grabim, Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) dekānam profesoram Ērikam Geriņam un MTAF profesoram Jānim Vībam. 

7. maijs