Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

Studiju noslēguma darbu aizstāvēšana

13. jūnijs

2022. gada 14. jūnijā, otrdien, no plkst.10:00 MTAF ēkā Ķīpsalas 6b 213. auditorijā notiks studiju programmas «Automobiļu transports» bakalaura darbu un maģistra darbu aizstāvēšana.
Atklātajā sēdē var piedalīties klātienē vai attālināti, ZOOM platformā.

2022. gada 14. jūnijā, otrdien, no plkst. 11:00 MTAF fakultātē Ķīpsalas ielā 6b, Domes zālē (204. telpa) notiks studiju programmas «Ražošanas tehnoloģija» maģistra darbu aizstāvēšana.

2022. gada 16. jūnijā, ceturtdien, no plkst.9:00 notiks studiju programmas «Dzelzceļa inženierija» bakalaura darbu un maģistra darbu aizstāvēšana.
Atklātajā sēdē var piedalīties attālināti, ZOOM platformā.

2022. gada 16. jūnijā, ceturtdien, no plkst. 10:00 MTAF fakultātē Ķīpsalas ielā 6b, Domes zālē (204. telpa) atklātā sēdē notiks studiju programmas «Mašīnu un aparātu būvniecība»  un «Mehatronika» bakalaura darbu ar projekta daļu aizstāvēšana.
Sēdei 16. jūnijā var pievienoties klātienē vai attālināti ZOOM platformā.