Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Informācija 1. kursa studentiem

Informācija 1. kursa studentiem

Piektdien, 11. septembrī, plkst. 14.00 jaunie Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti pievienoties tiešsaistes pasākumam «Startēšu RTU», kurā varēs gūt informāciju par dažādiem ar studiju procesu, zinātniskajām, praktiskajām, ārpusstudiju un citām aktivitātēm saistītiem jautājumiem, studējot RTU.

Pirmdien, 14. septembrī plkst. 11.00 Rīgas Tehniskā universitāte kopā ar RTU Studentu parlamentu un RTU Kultūras centru aicina jaunos RTU studentus Ķīpsalas kolonādē uz Iezvanīšanas svētkiem.

Pēc Iezvanīšanās svētkiem plkst. 13.00 studentiem notiks tikšanās ar MLĶF programmu direktoriem un fakultātes administrāciju.

Ķīmijas un Ķīmijas tehnoloģijas programmas studentiem jāierodas P.Valdena ielā 3, 101. auditorijā uz ievadnodarbību, kuras laikā notiks arī ķīmijas zināšanu pārbaude.

Materiālzinātņu programmas studentiem ievadlekcija notiks P.Valdena ielā 7, 254. auditorijā.

Materiālu tehnoloģijas un dizaina programmas studentiem ievadlekcija notiks Ķīpsalas ielā 6, 117. auditorijā.

Apģērbu un tekstila tehnoloģija programmas studentiem ievadlekcija notiks Ķīpsalas ielā 6, 116. auditorijā.

Ievadlekcijas laikā tiek sniegta visa studijām un studenta sadzīvei nepieciešamā informācija, paskaidrots studentu dalījums grupās un nodarbību grafiks, tiks sniegta informācija par grāmatu saņemšanu un izziņu saņemšanas iespējām.