Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Zinātnieki no Latvijas, Vācijas un Ekvadoras iepazīstinās interesentus ar inovatīvām tehnoloģijām ūdens attīrīšanai

19. maijs
.
.
zinātnieki no Latvijas, Vācijas un Ekvadoras iepazīstinās interesentus ar ūdens attīrīšanas inovācijām, lai palielinātu sabiedrības izpratni par drošu dzeramo ūdeni. Foto: pixabay.com

No 24. līdz 28. maijam tiešsaistē notiks starptautiskā projekta «Hi-Water» noslēguma pasākums. Piecas dienas pēcpusdienās no plkst. 17.00 zinātnieki no Latvijas, Vācijas un Ekvadoras iepazīstinās interesentus ar pētniecības rezultātiem un inovatīvām tehnoloģijām ūdens attīrīšanai, lai palielinātu sabiedrības izpratni par drošu dzeramo ūdeni. 

Vairāk informācijas par pasākumu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Ūdens pētniecības un vides biotehnoloģiju laboratorijas mājaslapā. Lai piedalītos noslēguma pasākumā, aicinām reģistrēties līdz 20. maijam, aizpildot anketu.

Starptautiskā Eiropas Savienības un Latīņamerikas sadarbības programmā ERA-NET EU-LAC Health projektā «Efektīvas un pieejamas ūdens attīrīšanas tehnoloģijas mikrobioloģiskā piesārņojuma samazināšanai - Hi-Water» (Nr. EULACH16/T02-0143) apvienojās zinātnieki no Latvijas (RTU, vadošais partneris), Vācijas un Ekvadoras, lai pētītu un izstrādātu tehnoloģijas efektīvai un pieejamai ūdens attīrīšanai no mikrobioloģiskā piesārņojuma. 

Kopīgot rakstu

Jaunumi