Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

RTU studenti aicināti piedalīties jauno inženieru sacensībās «EBEC Riga»

24. oktobris
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti ir aicināti pieteikties Eiropas jauno inženieru sacensību «EBEC» (European BEST Engineering Competition) pirmajai kārtai «EBEC Riga», kas norisināsies sestdien, 8. decembrī, RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1. Dalība sacensībās jāpiesaka līdz 23. novembrim. Labākā komanda katrā kategorijā piedalīsies otrajā kārtā — reģionālajās sacensībās «EBEC Baltic».  

Lai piedalītos sacensībās, RTU studentiem ir jāizveido četru cilvēku komanda un jāpiedalās  vienā no piedāvātajām sacensību kategorijām – situāciju analīzē vai konstruēšanā.

Reģistrēties sacensībām iespējams, aizpildot pieteikuma anketu

Par sacensībām vairāk var uzzināt «BEST Riga» mājaslapā vai «EBEC Riga» Facebook lapā. Papildu informācija — rakstot uz u.lv.

Konstruēšanas kategorijā, izmantojot mehānikas, elektronikas un fizikas zināšanas, kā arī piedāvātos materiālus un loģisko domāšanu, noteiktā laikā būs jāuzkonstruē ierīce, kas veiks konkrētu uzdevumu. Savukārt situācijas analīzes kategorijā dalībniekiem būs jārod kāds praktiski īstenojams problēmas risinājums. Abas kategorijas vērtēs nozares eksperti, ņemot vērā risinājumu oriģinalitāti un tehnisko izpildījumu.

Katras kategorijas uzvarētāji mērosies zināšanām «EBEC Baltic» sacensībās, savukārt to uzvarētāji 2019. gadā dosies uz «EBEC» finālu Itālijā. 

Jauno inženieru sacensības notiek jau sešpadsmito gadu un tās organizē Eiropas tehnisko universitāšu studentu biedrības «BEST» Latvijas nodaļa «BEST Riga», kas rūpējas par topošo inženieru interešu izglītību un karjeras atbalstu. 
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

24. oktobris plkst. 14:56

Līdzīgi raksti

Ziņas